10 مدل رنگ مو ترکیبی آبی و مشکی

بسیاری از خانم ها همواره دوست دارند موهایی به رنگ های مختلف را تجربه کنند و این تجربیات گاهی باعث میشود شما رنگی را برای طولانی مدت در موهای خود استفاده کنید ، این که کدام رنگ مو بیشتر به چهره یا صورت شما بیاید بستگی به عوامل زیادی مثل رنگ پوست یا لباس هایی دارد که شما انتخاب میکنید ، معمولا خانم هایی که پوست خیلی سفید رنگ دارند بهتر است از استفاده رنگ مو روشن پرهیز کنند و بیشتر از رنگ موهای تیره استفاده کنند ، در اینجا بهترین رنگ های ترکیبی مو با استفاده از رنگ های آبی و مشکی را مشاهده میکنید.

مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ موهای جذاب 2017مدل رنگ مو 2017مدل رنگ موهای زیبای 2017 مدل رنگ مو 2017مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ مو 2017مدل رنگ موهای 2017  مدل رنگ مو 2017مدل رنگ موهای 2017 جدید مدل رنگ مو 2017

رنگ موهای جدید 2017مدل رنگ مو 2017

رنگ مو جدید 2017مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ مو 2017 مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ مو 2017 مدل رنگ مو 2017مدل رنگ مو 2017

چگونه رنگ مو خود را تثبیت کنیم ؟

هر چه بیشتر موهایتان را رنگ کرده باشید، و هر چه بیشتر سشوار کشیده باشید، موهایتان مواد مغذی بیشتری را از دست داده است. بهمین دلیل استفاده از نرم کننده برای بازیابی مواد مغذی از دست رفته‌ی موها خیلی مهم است.

می‌توانید از انواع ماسک مو استفاده کنید، و هم می‌توانید انواع روغن مو را به موهایتان مالیده و شب را به همان شکل سپری کنید. دقیقاً مثل این می‌ماند که روی پوستتان مرطوب کننده مالیده باشید. بدین ترتیب کیفیت موها و رنگش عمر بیشتری پیدا خواهند کرد.

موهایتان را نباید هرروز بشویید! همه نیازی ندارند که هر روز موهایشان را بشویند! شستشوی متناوب، چربی‌های با‌ ارزشی که رشته‌موهایتان را مرطوب نگاه می‌دارد را، از موهایتان می‌زداید، و همین اتفاق عمر رنگ موهای شما را کمتر خواهد کرد.

حالا برای اینکه بین هر بار شستشو، موهایتان تر و تمیز بنظر برسد، می‌توانید از شامپوی خشک استفاده کنید.

 

فردریک استیت هم که یک متخصص رنگ موی مشهور دیگر است می‌گوید: اگر چاره‌ای نیست و باید هر روز موهایتان را بشویید، فقط پوست سرتان را شامپو بزنید نه کل موهایتان را! این کار به استقامت رنگ موهایتان کمک می‌کند، و باعث می‌شود در استفاده از شامپو نیز صرفه جویی کنید. این خوب نیست؟

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here