8 مدل مو جذاب عروس 2017 + راهکارهایی برای انتخاب مدل مو

مدل مو عروس 2017 – مدل مو عروس با تاج – مدل مو زنانه

برای همه خانم ها داشتن مدل مو جذاب و زیبا در شب عروسی یک رویا و آرزو است ، چرا که زیبایی یک عروس با مدل مو خاص و جذاب بسیار بیشتر به چشم می آید. البته اکثر خانم ها با مشورت آرایشگر خود یک مدل مو جذاب انتخاب میکنند اما گاهی باید از عکس های مدل مو عروس جذاب هم استفاده کرد. در اینجا جدیدترین مدل موهای عروس 2017 را مشاهده میکنید.

مدل مو عروس 2017

انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017انواع مدل مو عروس 96 مدل مو عروس 2017

راههای انتخاب مدل مو مناسب برای خانم ها

آبشاری کوتاه کردن موها، بسیار محبوب است. زیرا برای هر رنگ و هر طولی از مو مناسب است و جذابیت ویژه‌ای به ظاهر شما می‌بخشد. هم چنین این مدل، موهای شما را حجیم‌تر نشان می‌دهد و برای کسانی که موهای کم پشتی دارند بسیار پیشنهاد می‌شود.

مدل مو باب، هرگز از مد خارج نمی‌شود و هر زمانی زیبایی مخصوص خود را دارد. این مدل برای کسانی که می‌خواهند گردن شان کشیده‌تر دیده شود بسیار مناسب است. در این مدل مو معمولا در جلوی سر چند تکه از موها، نامتقارن کوتاه می‌شود تا شلوغی و نشاط بیشتری به شما ببخشد.

مدل مو زنانه

برعکس بیشتر مردم که فکر می‌کنند موهای خانم‌ها همیشه باید بلند باشد، موی کوتاه و پسرانه بسیار صورت شما را جذاب و متفاوت می‌کند. در کنار سادگی، این مدل مو بسیار چشمگیر است. این مدل برای صورت‌های ظریف و بیضی شکل بسیار پیشنهاد می‌شود زیرا زیبایی آن ها را دو چندان می‌کند.

 

مدل موی ایتالیایی از سال ۱۹۸۰ تا اکنون موقعیت خود را در دنیای مد حفظ کرده است. این مدل معمولا برای افرادی مناسب است که موهای حالت‌داری دارند. هم چنین به یاد داشته باشید که برای این مدل باید موهای بلندی داشته باشید تا زیبایی خود را نشان دهند.

رنگ مو ترکیبی

کوتاهی مو به صورت نامتقارن و نامرتب، یک جذابیت خاص به ظاهر فرد می‌بخشد و بر خلاف مدل موهای ساده و کلاسیک است. این سبک به افرادی با صورت‌های گرد و هم چنین موهای مجعد توصیه می‌شود.

 

کسانی که موهای پر پشتی دارند و می‌خواهند از حجم آن‌ها بکاهند، مدل موی “textured” بسیار پیشنهاد می‌شود. زیرا این مدل با قیچی زدن در داخل موها برای حالت دادن آن‌ها، حجم زیادی از آن را کم می‌کند.

 

مدل موی با چتری برای کسانی که به دنبال تنوع و تفاوت هستند مناسب است. بلندی چتری این مدل مو تا وسط پیشانی پیش می‌آید. این سبک، مدل دیگری را نیز شامل می‌شود که چتری‌ها در وسط کوتاه‌تر و هر چه به گوش‌ها نزدیک می‌شوند بلندتر می‌شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here