عکس های دوران کودکی چهره های مشهور جهان

چهره های مطرح دنیا از کودکی خود شناخته شده نبودند و برخلاف زمان فعلی که بسیاز در دید هستند در گذشته این چنین نبوده اند . در اینجا به مقایسه چهره های مشهور جهان در زمان گذشته و حال میپردازیم. بعضی از آنها بسیار تغییر کرده اند و بعضی از آنها با چهره دوران کودکیشان تفاوت زیادی ندارند. امیداوریم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

چهره های جهانیجکی جان بازیگر مطرح آسیایی که در بسیاری از فیلم ها ایفای نقش کرده است به نظر میرسد در کودکی کمی چاق بوده است.


چهره های جهانیلئوناردو دی کاپریو به نظر میرسد او نسبت به دوران کودکی خود فرق آنچنانی نداشته است از خط اخم او میشود این مسئله را تشخیص داد.


چهره های جهانیباراک اوباما در کودکی سیاه پوست تر از دوران بزرگسالی به نظر میرسد ولی فرم گوش ها و بینی وی زیاد تغییر نکرده است.


چهره های جهانیکلویی مورتز تغییر زیادی نسبت به دوران کودکی خود نکرده است به خصوص این که با یک ژست در هر دو عکس دیده میشود.


چهره های جهانی

مرلین مونرو حتی مدل موهای او زیاد تغییر نکرده است و شاید خال بر روی گونه او جدید باشد.


چهره های جهانیبروک شیلدز رنگ موهای مشکی او به همراه شاید بزرگترین تغییر در چهره او باشد ، کمی بینی و لب های او کشیده تر شده است ولی نمیتوان تغییر زیادی در چهره او مشاهده کرد


چهره های جهانیالیزابت تیلور بینی عمل شده او بزرگترین تغییر در چهره اش میباشد ، زیبایی او از دوران کودکی همراهش بوده است


چهره های جهانیرایان گاسلینگ بسیار شبیه به دوران کودکی خودش است حتی حالت خنده و گونه های او تغییر نکرده است


چهره های جهانیادل خواننده مشهور بریتانیایی از کودکی چهره جذاب و بانمکی داشته البته همراه با کمی چاقی که همیشه همراهش بوده.


چهره های جهانینیل پاتریک هریس حتی خنده های او و چین چروکش در زمان خنده تغییر نکرده . از کودکی نیز دندان هایی سالم داشته است!


چهره های جهانیبرد پیت به نظر میرسد او تغییر زیادی از دوران کودکی خود داشته است. کوچک شدن گونه ها و مقابل تغییر فرم گوش ها و بینی در مقایسه بین دو عکس کامل مشخص است.


چهره های جهانیآن هتوی حالت چشم ها و ابروی او تغییر زیادی نداشته و حتی کشیدگی لبخند او نیز همان است اما به نظر میرسد بینی وی دچار تغییراتی شده است

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here