لاک زدن به سبک خانم های شرقی

طراحی و لاک ناخن – لاک ناخن جدید – لاک ناخن مات

بیشتر مدل های لاک ناخن و طراحی لاک ناخن از سبک های آرایش اروپایی و آمریکایی بهره میبرد ، بدون شک غرب در مدل های مختلف آرایش و مد همیشه به روزترین طرح ها را ارائه میدهد و در مدل های طراحی و لاک ناخن نیز این چنین است ، اما در اینجا جدیدترین مدل های لاک ناخن که اکثرا خانم های آسیایی شرقی از آن استفاده میکنند و توسط آنان طراحی شده است را میبینید ، این طرح ها بسیار خاص تر از طرح های معمول اروپایی محسوب میشود چرا که خانم های آسیای شرقی به خصوص خانم های کره ای همیشه در امر آرایش و زیبایی پیشرو بوده اند و زیباترین ها را برای خود انتخاب میکردند. و شما میتوانید با الگوبرداری از آنها یک مدل لاک جدید و خاص برای خود انتخاب کنید تا زیبایی شما چند برابر شود.

لاک ناخن جدید

ناخن‌های الماسی

برای اینکه ناخن‌های الماسی داشته باشید باید از برچسب‌های متالیک که به فرم‌های مثلثی بریده شده‌اند روی ناخن‌ها بچسبانید و سپس لاک آینه‌ای رو آن بزنید.

لاک ناخن جدید

سبک فضای منفی

در این روش بخش‌هایی از ناخن‌ها را به صورت فرم‌های مستطیلی شکل خالی می‌گذارید که اصطلاحا به آن فضای منفی می‌گویند.

لاک ناخن جدید

سبک کوتیکل

این سبک مناسب افرادی است که دوست ندارند لاک بزنند اما می‌خواهند ناخن‌شان تزئین داشته باشد. در این روش از مقدار کمی لاک متالیک برای تزئین لبه داخل ناخن‌ها استفاده می‌کنید.

لاک ناخن جدید

سبک دو رنگ

در این روش ناخن‌ها را به صورت عمودی به دو قسمت تقسیم کرده  و هر نیمه را به رنگ متفاوتی لاک می‌زنید. البته بهتر است در انتخاب رنگ‌هایی که کنار هم قرار می‌گیرند دقت و سلیقه به خرج دهید.

 

لاک ناخن جدید

ناخن پاشنه بلند

اگر ناخن‌های پهن و بزرگی دارید این روش برای زیباتر کردن ناخن‌های شما ایده آل است به خصوص اگر از رنگ‌های تیره استفاده شود.

لاک ناخن جدید

تتوی ناخن

در این روش بعضی از ناخن‌ها را لاک نمی‌زنید و به جای لاک از طرح‌های تک بعدی مثل نوشته و نقاشی بی‌رنگ روی ناخن استفاده می‌کنید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here