آموزش طراحی لاک ناخن 3 بعدی و نکاتی در مورد تقویت ناخن

یکی از جدیدترین و زیباترین مدل های لاک ناخن که جدیدا به دنیای مد وارد شده است ، مدل لاک ناخن 3 بعدی است ، به طوری ه افراد زیادی در پی آن هستند و لاک های ناخن سه بعدی برای خود تهیه میکنند ، استفاده لاک ناخن جذابیت ظاهری خانم ها را چندین برابر میکند ، پس داشتن لاک ناخن سه بعدی این جذابیت را چندین برابر میکند و شما را نسبت به دیگران خاص تر نشان میدهد ، در اینجا تصویر آموزش لاک زدن 3 بعدی با استفاده از چندین رنگ مختلف ، به همراه نکاتی در مورد تقویت ناخن را میخوانیم .

لاک ناخن 3 بعدی

نکاتی در مورد حفظ سلامت ناخن

معمولا راهها و روش های زیادی برای حفظ سلامت ناخن پیشنهاد میشود ، اکثر روش ها به خرید بعضی محصولات منتهی میشود اما بهترین راه و در عین حال ارزان ترین راه استفاده از روش های خانگی است در اینجا استفاده از روغن برای سلامتی ناخن را توضیح میدهیم که شما چگونه با استفاده از روغن های مختلف ، ناخن های خود را تقویت کنید

روغن هایی که می‌توانید استفاده کنید:

روغن زیتون

روغن نارگیل

روغن آواکادو

روغن هسته انگور

روغن جوجوبا

روش استفاده از روغن برای تقویت ناخن

۱- نصف فنجان از روغنتان را در کاسه ی مخصوص مایکرویو بریزید و درون مایکرویو قرار دهید. به مدت یک و نیم دقیقه آنرا روشن نمایید، سپس کاسه را خارج کنید.

۲- اجازه دهید تا روغن کمی خنک شود.

۳- ناخن هایتان را در روغن فرو کنید تا به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه خیس بخورند.

۴- با این کار به ناخن هایتان کمک می‌کنید تا از طریق جذب سریع به خوبی مرطوب شوند.

۵- دستانتان را از روغن خارج کنید و با استفاده از انگشتانتان روغن را بخوبی بر روی ناخن و پوست اطرافش، با حرکات کوچک دایره وار ماساژ دهید.

۶- روغن مازاد را از دستانتان بشویید.

۷- این روند را بصورت هفتگی تکرار نمایید.

۸- برای مرطوب کردن روزانه، قطره‌ای از روغن را روی هر ناخن بچکانید، و آنرا بر روی ناخن و پوست اطراف ماساژ دهید تا جذب شود.

۹- پیش از اینکه به رختخواب بروید، ناخن هایتان را در مخلوطی از آب لیمو و روغن با تناسب یک به سه بخیسانید. پنج دقیقه صبر کنید، سپس دستکشی بپوشید و اجازه دهید که تمام طول شب روغن بر روی ناخن هایتان باقی بماند. در صورت نیاز صبح دستانتان را بشویید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here