ترفند های آرایشی برای چشم های قهوه ای

آرایش چشم قهوه ای و چشم های فندقی رنگ کمی با آرایش چشم های رنگ روشن متفاوت است . چشم قهوه ای ها نباید از هر رنگ سایه ای استفاده کنند چرا که زیبایی چشمانشان با برخی رنگ سایه ها گم می شود. از آنجایی که قهوه ای رنگی خنثی است زنانی که دارای چشم های قهوه ای رنگ هستند ، باید در نوع آرایش چشـم های خود دقت کافی داشته باشند .در این مطلب به طور کامل رنگ سایه های مناسب چشم قهوه ای و نوع آرایش این رنگ چشم ها را برایتان شرح خواهیم داد:

آرایش چشم قهوه ای

1-ابتدا مطمئن شوید که چشمانتان سفید و روشن است . داشتن یک خواب مناسب و مراقبت کامل از بدن می تواند شما را برای رسیدن به این موضوع کمک کند اما برای اینکه سریع تر به این موضوع دست یابید می توانید از قطره های چشمی مخصوصی که وجود دارد استفاده نمایید . البته باید قبل از هر گونه مصرفی با یک چشم پزشک مشورت کنید .

2-همه ی افرادی که دارای رنگ قهوه ای در چشمان خود هستند ، رگه های یکسان رنگی در عنبیه خود ندارند . اگر چشمان شما دارای رگه های رنگی قابل توجهی است می توانید روی آن تمرکز کنید. یک سایه و یا خط چشم که منطبق بر رنگ این رگه ها باشد استفاده کنید .

3-اگر می خواهید آرایش ساده و طبیعی داشته باشید ، می توانید از رنگ های قهوه ای ، مسی و برنزی متوسط برای چشمان قهوه ای خود استفاده نمایید . چشمانی که دارای رنگ قهوه ای روشن هستند می توانند از خاکستری ویا استخوانی برای آرایش استفاده نمایند.

4-افرادی که دوست دارند آرایش دراماتیک داشته باشند می توانند از سایه‌های سبز، بنفش و آبی استفاده کنند . آبی کبالتی می تواند برای چشمان قهوه ای بسیار زیبا باشد .

5-یک خط چشم سیاه اطراف لبه داخلی طیف چشـم که می تواند بسیار زیبا باشد .البته شما می توانید از خط چشـم های قهوه ای نیز برای چشمان خود استفاده کنید .

6-افرادی که دارای رنگ قهوه ای تیره هستند می توانند از هر ریملی استفاده نمایند . افرادی که رنگ چشمانشان قهوه ای روشن است،بهتر است از ریمل های خاکستری و سیاه برای مژه ها و ابروی خود استفاده کنند .

7-برای اینکه نظر افراد را به سمت چشمان قهوه ای خود جلب کنید می توانید از یک هایلایت در گوشه های داخلی چشـم خود استفاده نمایید . همچنین می توانید با یک خط چشـم سفید گوشه ها را هایلایت کنید .

8-اگر می خواهید همه بر روی رنگ چشمان شما تمرکز کنند، بهتر است سایر ویژگی های خود را به حداقل برسانید . به عنوان مثال، یک رژ لب قرمز تیره می تواند با چشمان قهوه ای شما به خوبی رقابت کند اما یک رژ لب با رنگ خنثی ، توجه افراد را به سمت رنگ چشمان شما معطوف خواهد کرد .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here