شیک ترین مدل های شال و روسری مجلسی

شال و روسری – مدل شال و روسری بستن 

یکی از مهمترین بخش های لباس برای خانم های ایرانی شال و روسری محسوب میشود. البته در مواقع مختلف باید از شال و یا روسری متفاوتی استفاده کرد، چرا که برای مهمانی ها و عروسی ها اغلب خانم ها ترجیح میدهند از روسری های شیک و مجلسی استفاده کنند تا زیبایی آنها افزایش یابد و خوشتیپ تر شوند و از طرفی بستن روسری راحت تر از شال است.

اما برای دوزهمی ها و مهمانی های ساده اغلب خانم ها ترجیح میدهند از شال استفاده کنند چرا که زیبایی آنها را بیشتر نشان میدهد و باعث دیده شدن تمام زوایای صورت میشود.

در اینجا جدیدترین مدل های شال و روسری مجلسی را مشاهده میکنید.

شال و روسری

انواع مدل های شال و روسری مجلسی شال و روسری شال و روسریانواع مدل های شال و روسری مجلسی شال و روسریانواع مدل های شال و روسری مجلسی شال و روسریمدل شال و روسری بستن شال و روسریانواع مدل های شال و روسری مجلسی شال و روسری شال و روسریمدل شال و روسری بستن شال و روسری شال و روسریمدل روسری و شال بستن شال و روسری شال و روسری

رنگ قهوه ای با چه رنگ هایی ست میشود؟

قهوه‌ای وسفید، به شیرینی خامه و شکلات

اگر به دنبال آراستگی هستید قهوه‌ای در کنار سفید خالص می‌تواند به خوبی این حس را منتقل کند، ترکیبی که استایلی شیک و درجه یک برای شما می‌سازد.

 

قهوه‌ای و قرمز به گرمی پاییز

قهوه‌ای و قرمز یکی از گزینه‌های شجاعانه و جسورانه‌ای است که می‌تواند به سبک شخصی لباس پوشیدن شما ذائقه و جهت بدهد. هر طیفی از قرمز و قهوه‌ای جذاب خواهد بود، البته قطعا نه برای یک جلسه مهم کاری، اما پس از مدتی به محبوب ترین ترکیب غیررسمی شما تبدیل خواهد شد.

 

قهوه‌ای و آبی، زمین و آسمان درکنارهم

برای داشتن ظاهری با نشاط و خلاقانه بد نیست سراغ قهوه ای و آبی بروید. آبی‌های روشنی مثل آسمانی در کنار طیف شکلاتی و قهوه‌ای مدرن ترکیب بی‌نظیری خواهد ساخت و مطمئنا هیچ‌گاه از این فرمول خوشایند پشیمان نخواهید شد، برای مثال جین آبی را بهترین همراه قهوه ای شناخته می شود.

 

قهوه‌ای و سبز، زمینی سرسبز

ترکیبی طبیعی که تداعی کننده دشت و چمن‌زار است. قهوه‌ای کاپوچینویی و سبز زیتونی یکی از بهترین طیف‌های هر دو رنگ برای این ترکیب هستند. قهوه ای در کنار رنگ سبز احساس ثبات و تعادل را منتقل می‌کند و همچنین حس باروری و حاصلخیزی را یادآور می‌شود.

 

قهوه‌ای و صورتی ترکیبی گرم و فانتزی

برای طرفداران یک استایل ذلپذیر و بی سرو صدا صورتی دخترانه مات و ملایم در کنار رنگمایه‌های روشنی از قهوه‌ای بسیار کارساز خواهد بود. قهوه‌ای به طور شگفت انگیزی در کنار صورتی صادقانه است و در عین حال نمیگذارد صورتی این ترکیب هارمونی کودکانه‌ای پیدا کند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here