انواع مانتو بهاره برای نوروز 96

فصل بهار نزدیک است و بسیاری از خانم ها از حالا به فکر لباس های نوروزی و بهاری خود هستند که آنها را آماده کنند یا ست های لباس های خود را هم رنگ انتخاب کنند ، این که شما چه طرح و لباسی برای خود انتخاب کنید بسیار مهم است به خصوص در ایام نوروز ، رنگ لباس شما نشان دهنده روحیات و صفات اخلاقی شماست . در اینجا بهترین مانتو ها که برای نوروز و بهار 96 طراحی شده اند را میبینید

مانتو زنانه شیکانواع مانتو شیک بهاره 2017مانتو زنانه شیک

انواع مانتو زنانه مجلسیمانتو زنانه شیک

انواع مانتو زنانه بهاره 96 مانتو زنانه شیک

مانتو زنانه جدیدمانتو زنانه شیک

مانتو جلو باز زنانه 2017 مانتو زنانه شیک

مانتو زنانه شیک 2017 مانتو زنانه شیک

مانتو زنانه مجلسی شیک 96

همه خانم ها دوست دارند مانتویی را که انتخاب میکنند دقیقا سایز آنها باشد ولی معمولا سایزهای مانتوها با هم فرق میکند ، بهتر است قبل از انتخاب مانتو آن را بپوشید و امتحان کنید ، شک نکنید که نظر خودتان از نظر اطرافیان بسیار مهم تر است ، اگر یک مانتو به شما سایز بود و خود در آیینه آن را پسندیدید بهتر است که آن را انتخاب کنید.

نکاتی در مورد خرید مانتو

انتخاب مانتو مناسب برای خانم‌ هایی که شکم بزرگ دارند

این دسته از خانم های عزیز باید از پوشیدن مانتوهایی که کمردار هستند خودداری کنند و اصلا طرف این نوع از مانتو ها نروند.

زیرا داشتن کمر در لباس و مانتو باعث شده که در ناحیه شکم شخص یک جمع ‌شدگی و چین ایجاد شود و در واقع قسمت شکم را بیشتر و بزرگتر از آن چه که می باشد به نمایش بگذارد اما این دسته از خانم ها می توانند مانتو مدلWrap بپوشند یعنی مدلی که یک سمت مانتو بر روی طرف دیگر آن افتاده و پیچیده می‌شود ، این مدل می تواند ناحیه شکم را کوچک تر کند .

مانتو‌ های قالب تن و راسته مانند را انتخاب کنید که دارای یک فرم یکدست است . انتخاب مانتو مناسب به شما کمک میکند تا خوش اندام تر دیده شوید پس لباس هایتان را با دقت بیشتری انتخاب نمایید .

خانم‌ های ریزه اندام:

این دسته از افراد بهتر است که مانتو های ساده‌ را انتخاب کنند که تنگ و قالب تن آن ها است و از تن کردن و پوشیدن مانتوهای گشاد و کلوش مانند خودداری کنند . حتی اگر می خواهید یک بارانی یا پالتو را برای خود بخرید بهتر است که دقیقا هم سایز خود انتخاب کنید و نه بزرگ تر که درست قالب تنتان باشد .

اگر به سایز خود دقت نکنید لباسی که می خرید بزرگ تر از اندامتان شده و شما مجبور می شوید که شانه ‌ و آستین‌ ها را به خیاط بسپارید تا برای شما آن را درست نماید .

از تن کردن مانتوهای خیلی بلند خودداری نمایید . برای شما یک نوع و مدل کوتاه که تا روی زانو است بسیار مناسب و خوب است، از مانتو هایی با پارچه ی راه راه ‌های عمودی باریک استفاده کنید تا اندامتان را بلند تر و کشیده تر نشان داده و خوش فرم تر به نظر برسید .

به این موضوع دقت داشته باشید که دامن مانتویتان دقیقا تا روی زانو هایتان باشد و از پوشیدن مانتو های خیلی گشاد خودداری نمایید .

خانم‌ هایی با سینه بزرگ:

این دسته از خانم ها بهتر است که مانتوهای بالا تنه گشاد را انتخاب کنند ، اگر از مانتو تنگ استفاده کنند باعث شده تا مانتو در اطراف سینه حالت کشیده پیدا کرده و جالب نخواهد شد .

از مانتو هایی که در دو سمت خود دگمه دارند استفاده ننمایید ، همراه با انتخاب یک مانتوی مناسب می توانید از روسری های بلند و یا کفش های زیبا و مدرن استفاده کنید تا توجه افراد را بیشتر به آن نواحی جلب نمایید .

از مانتو های جیب دار در قسمت بالاتنه استفاده نکنید زیرا مناسب شما نیستند و به جای آنها از مانتوهایی با دامن چین دار استفاده کنید و آن ها را بیشتر بپوشید .

مانتو مناسب خانم‌ هایی با سایز سینه کوچک:

این خانم ها بهتر است که مانتوهای طرح دار استفاده کنند ، زیرا بیشتر این افراد بدنی با نیمه تنه پایین بزرگ تر دارند .

برای ایجاد تعادل در اندام ، بهتر است که این افراد مانتوهای طرح دار و ترجیحا با رنگ روشن بپوشند و با شلوارهای تکرنگ لباس های خود را ست کنند .

طرح‌ های خیلی بزرگ و سنگین را برای مانتوی خود انتخاب ننمایید و از مانتو و لباس با طرح‌ معمولی استفاده کنید ، طرح هایی با سایز متوسط که نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ هستند .

می توان از مدل ها و نمونه هایی استفاده کرد که در زیر سینه حالت جمع شدگی دارند و به این ترتیب سینه را بزرگتر نشان می‌دهند. برای مانتو خود از پارچه ‌های بافت دار و یا براق استفاده نمایید .

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here