جدیدترین مدل های کیف زنانه بهاره 2017 + راهنمای انتخاب کیف زنانه مناسب با اندام خانم ها

کیف زنانه – کیف مجلسی – کیف زنانه مجلسی 

کیف زنانه یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که هر خانومی باید چند مدل از آن داشته باشد . کیف های مختلف مجلسی زنانه که باعث شیک تر شدن و خوشتیپ تر شدن یک خانم میشود همیشه مورد نیاز است. اما انتخاب یک کیف به مکان و فصلی که در آن قرار دارید هم مربوط میشود . به عنوان نمونه کیف های کوچک و سبک بیشتر در فصول گرما کارایی دارند. در اینجا جدیدترین مدل های کیف زنانه بهاره را مشاهده میکنید.

کیف زنانهانواع کیف زنانه مجلسی 2017 کیف زنانهانواع کیف زنانه مجلسی 2017 کیف زنانهانواع کیف زنانه مجلسی 2017 کیف زنانهانواع کیف زنانه مجلسی 2017 کیف زنانهانواع کیف زنانه مجلسی 2017 کیف زنانهمدل های جدید کیف مجلسی زنانه 96 کیف زنانهمدل های جدید کیف مجلسی زنانه 96 کیف زنانهمدل های جدید کیف مجلسی زنانه 96 کیف زنانهمدل های جدید کیف مجلسی زنانه 96 کیف زنانه

راهنمای انتخاب کیف زنانه مناسب با اندام خانم ها

خانم‌های قدبلند و کشیده در مورد انتخاب کیف بسیار خوش‌شانس هستند چرا که هر شکل و سبکی از کوله پشتی گرفته تا کیف‌های دستی بسیار شیک برای آن‌ها مناسب است. در هرحال باید یک نکته مهم را رعایت کنند، اینکه کیف‌های بسیار کوچک مناسب یک خانم‌ بلند قد نیست و بهتر است سراغ کیف‌هایی با اندازه متوسط یا بزرگ با رنگ‌ و طرح جذاب بروند.
بهتر است خانم‌های با قد کوتاه و اندام ریزه سراغ کیف‌های بزرگ نروند چون باعث می‌شود کوتاه‌تر به نظر برسند. در انتخاب کیف‌های دوشی و یا کیف‌های دستی با بند بلند بهتر است بلندی کیف تا بالای باسن باشد.
اگر فرم اندام شما گلابی شکل است باید کیف‌های دوشی رنگارنگ و روشن در اندازه متوسط انتخاب کنید. بلندی بند کیف شما باید در حدی باشد که کیف دقیقا در راستای بازو یا کمی پایین‌تر قرار گیرد. کیف‌هایی که در موازات باسن قرار بگیرند باعث می‌شوند اندام شما نامتعادل به نظر برسد. از کوله پشتی‌های بزرگ و کیف‌هایی با جرئیات مدرن اجتناب کنید.
خانم‌هایی با اندام سیبی شکل بهتر است کیف‌دستی‌های کوچک با بند کوتاه را فراموش کنند. اگر فردی با اندام سیب بخواهد توجه بیشتری بر پاها ایجاد کند بهتر است کیف‌های دوشی با بند بلند یا کیف‌های دستی بدون بند را امتحان کند.
افرادی با فرم اندام ورزشی یا درواقع مثلث وارون بهتر است به هیچ وجه سراغ کیف‌های زاویه‌دار و هندسی نروند، بهترین انتخاب برای آن‌ها کیف‌های شل و ول با فرم منحنی و یا کوله ‌و کیف‌های گرد هستند. برخی جزئیات مثل گلدوزی‌هایی روی بندها دوست‌داشتنی خواهد بود.
شاید جالب باشد که بدانید خانم‌های سایز بالا و متناسب به هیچ وجه نباید سراغ کیف‌های کوچک و مینیاتوری بروند چرا که تصویری نامناسب از آن‌ها می‌سازد. کلاچ‌ها یا کیف‌های دستی بزرگ و یا وجود نقوش برجسته روی کیف از گزینه‌های مناسب این افراد هستند.
درنهایت اینکه یک قانون طلایی مد را فراموش نکنید، کیفی را انتخاب کنید که بیشترین تاثیر را بر پوشاندن ایرادهای اندامی شما دارد.

دختران کمی چاق باید کیف‌هایی با خطوط تیز و اشکال متمایز انتخاب کنند و درعوض دختران لاغر نیازی ندارند برای کمی فانتزی در انتخاب کیف نکته خاصی را رعایت کنند. رنگ و طرح نقش بسیار مهمی در تاثیر ویژگی‌های مورد نظر شما دارد، کیف‌های رنگی با طرح‌های شلوغ بیشتر برای قدبلندها توصیه می‌شوند و کیف‌های تک رنگ و ساده مناسب ریزنقش‌هاست. این قوانین ساده را گوشه ذهن‌تان نگه دارید و با یک انتخاب کیف متناسب و درست تمام استایل‌تان را مورد توجه قرار دهید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here