شیک ترین لباس های مردان در بهار و تابستان

لباس مردانه – لباس مردانه شیک

اغلب آقایان علاقمند هستند در تابستان و بهار از لباس های خنک تر و راحت تر استفاده کنند ، اما این که چه لباسی برای یک مرد مناسب است و در کجا باید از لباس های مختلف تابستانه استفاده کند ، اصلی ترین سوال اکثر آقایان است ، معمولا از پیراهن های مردانه آستین کوتاه یا با آستین ور زده میشود در مهمانی ها و مکان های رسمی تر مثل کار و دانشگاه استفاده کرد ، در اینجا نگاهی داریم به بهترین ترکیب های لباس مردانه برای فصول بهار و تابستان.

لباس مردانه

شلوار راسته و گشاد

مدل‌های گشاد تنها محدود به بلوز و پیراهن مردانه نیست و شلوارهای گشاد و راسته هم به تدریج جای شلوارهای تنگ را گرفته است. این شلوارهای پارچه‌ای تطبیق‌پذیری بالایی دارند و می‌توانند به عنوان بخشی از استایل راحتی به کار روند و هم می‌توان آن‌ها را در استایل نیمه رسمی استفاده کرد. به همراه این شلوار ها میشود از تی شرت و یا پیراهن های مختلف استفاده کرد چرا که این شلوارها قابلیت تطبیق پذیری بالایی دارند.

تی‌شرت‌های عکس دار یا نوشته دار
لباس مردانه

مدلی که بیشتر برای نوجوانان و جوانان مناسب است تی‌شرت‌ها و بلوزهای نوشته‌دار است، این نوشته‌ها در قسمت جلو یا پشت لباس‌ها قرار دارند ولی حتما هنگام خریدن چنین لباس‌هایی به معنای نوشته‌ها و طرح عکس ها توجه کنید.

استایل های خاص و تک رنگ

استایل های خاص و تک رنگ طرفدارهای زیادی پیدا کرده است ، به طور مثال لباس های سرتاسر مشکی یا سرتاسر سرمه ای یا حتی سفید ، باعث جذابیت یک مرد میشود لباس مردانه

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here