شیک ترین مدل های لاک ناخن ساده 2017

اغلب خانم هایی که لاک میزنند ترجیح میدهند گاهی اوقات مدل لاک های ساده و مناسب را انتخاب کنند ، مدل لاک ساده ، برای اکثر خانم ها قابل استفاده است که حتی در خانه نیز میشود از آن استفاده کرد ، بهترین مدل های لاک ناخن ساده را در اینجا میبینیم

 مدل لاک سادهمدل لاک ساده

مدل لاک ساده 2017مدل لاک ساده مدل لاک ساده

مدل لاک ساده جدید 2017 مدل لاک سادهمدل لاک ساده 2017 زیبا و شیک

مدل لاک ساده 2017مدل لاک ساده

مدل لاک ساده 2017 مدل لاک ساده

مدل لاک ساده 2017 مدل لاک ساده

شیک ترین مدل های طراحی و لاک ناخنمدل لاک ساده

مدل لاک شیک 2017مدل لاک سادهمدل لاک شیک 2017

مدل لاک سادهمدل لاک شیک 2017 مدل لاک ساده

مدل لاک شیک 2017 جدید مدل لاک ساده مدل لاک ساده

مدل لاک ناخن ساده جدید و زیبا

نکاتی در مورد سلامت لاک زدن و ماندگاری آن

در حین طراحی ناخن ها یا لاک زدن، هر چقدر هم دقت کنید ممکن است قلم مو به کناره های ناخن شما بخورد و اطراف ناخن را رنگی سازد. شما می توانید پس از خشک شدن لاک با یک گوش پاک کن آغشته به استون به آرامی و با دقت لاک های کناره های ناخن خود را پاک کنید. اگر به قلم های پاک کننده لاک که اخیرا در بازار آمده، دسترسی داشته باشید انجام این کار بسیار راحت تر خواهد بود.

بطور معمول هر ۲ الی ۳ روز به دلیل فعالیت های روزمره از قبیل شستن دست ها، استحمام، کار با صفحه کلید وووو لاک لبه های ناخن لب پر می شود. به جرات می توان ادعا کرد که ناخن هایی با لاک ناقص با لبه های بدون رنگ و کج و معوج به مراتب زشت تر از ناخن های بدون لاک می باشند.
اگر بخواهید که لاک ناخن هایتان همیشه مرتب باشد، بایدحداقل هر ۳ روز یک بار لاک خود را تجدید کنید و برای استحکام بیشتر آن یک لایه ژل ناخن بر روی آخرین لایه بزنید یا اگر ژل در دسترس شما نیست یک لایه برق ناخن بر روی آخرین لایه لاک بزنید.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here