مدل های جدید لاک و طراحی ناخن با استفاده از رنگهای ترکیبی

لاک ناخن جدید – طراحی و لاک ناخن – مدل لاک زدن – مدل لاک ناخن عروس – مدل لاک ناخن ساده

داشتن دست هایی زیبا به جذابیت یک خانم کمک بسیار زیادی میکند ، انتخاب یک لاک خوش رنگ و زیبا و متناسب با فصل میتواند باعث زیبایی چند برابر دست شود. خانم های جوان اغلب دوست دارند مدل لاک های جدید و خاص را تجربه کنند اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که رنگ لاک بهتر است متناسب با رنگ فصل و یا رنگ لباس های آنها انتخاب شود. به طور مثال اگر یک خانم میخواهد برای یک مهمانی لباس صورتی بپوشد بهتر است رنگ لاک ناخن های خود را هم صورتی انتخاب کند تا ظاهری بهتر داشته باشد.

در اینجا جدیدترین مدل های لاک و ناخن با استفاده از رنگ های ترکیبی که قابلیت ست شدن با هم دارند را مشاهده میکنید.

مدل لاک ناخن دخترانه

انواع مدل لاک ناخن جدید و زیبا 96مدل لاک ناخن دخترانهانواع مدل لاک ناخن جدید و زیبا 96 مدل لاک ناخن دخترانهانواع مدل لاک ناخن جدید و زیبا 96 مدل لاک ناخن دخترانهانواع مدل لاک ناخن جدید و زیبا 96 مدل لاک ناخن دخترانهانواع مدل لاک ناخن جدید و زیبا 96 مدل لاک ناخن دخترانه شیک ترین مدل لاک زدن ترکیبی 2017  مدل لاک ناخن دخترانهشیک ترین مدل لاک زدن ترکیبی 2017 مدل لاک ناخن دخترانهشیک ترین مدل لاک زدن ترکیبی 2017 مدل لاک ناخن دخترانه

روش هایی برای استحکام ناخن

۱- روغن زیتون و آبلیمو
دو قاشق روغن زیتون و دو قاشق آب لیمو تازه را با هم مخلوط کنید و درون یک کاسه به خوبی هم بزنید و به آرامی ناخن‌ها را  پنج مرتبه و هر مرتبه دوبار با اینماسک ناخن ماساژ دهید تا ناخن‌های قوی و بلندی داشته باشید.
۲- آب لیمو و نمک دریا
یک قاشق نمک دریا و یک قاشق آب لیمو تازه را با نصف قاشق آب گرم مخلوط کرده و ناخن‌ها را به مدت ۱۵ دقیقه در این مایع قرار می‌دهیم. اگر برای دو  هفته این ماسک ناخن را استفاده کنید، ناخن‌های سالم‌تر، قوی‌تر و خوش رنگ‌تری خواهید داشت.
۳- روغن زیتون، عسل و تخم مرغ
چهار قاشق روغن زیتون گرم (طوری که پوست را نسوزاند) را با دو قاشق عسل و یک تخم مرغ، خوب مخلوط کنید. سپس ناخن خود را برای ۱۰-۱۵ دقیقه، در این محلول نگه دارید. این مراقبت را حدود ۲ بار در هفته برای ۲-۳ هفته، به طور منظم انجام دهید.
۴- روغن نباتی
با وجود اینکه روغن نباتی برای مصرف خوراکی توصیه نمی‌شود اما ساده‌ترین و باور نکردنی‌ترین روش برای داشتن ناخن‌های زیبا استفاده از ماسک روغن نباتی است. برای چند روز روغن نباتی را به ناخن‌هایتان بمالید تا نتایج را مشاهده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here