جدیدترین مدل های مانتو مجلسی برای بهار و تابستان 96

لباس زنانه – مدل مانتو جدید – مدل مانتو 2017 – مدل مانتو مجلسی شیک -مانتو جلوباز

اغلب مانتو های بهار و تابستان نخی هستند که بسیار خنک و مناسب فصل بهار و تابستان میباشند. مانتوهای مجلسی تابستان طراح های بسیار زیبا و جالبی دارند که میتواند باعث جذابیت یک خانم شود. رنگ های شاد بیشتر در تابستان و بهار استفاده میشود. به عنوام مثال رنگ هایی مثل سبز یا آبی و دیگر رنگ های روشن و جذاب ، از رنگ های پرطرفدار سال در فصول گرما محسوب میشوند.

در اینجا نگاهی داریم به جدیدترین مدل های مانتو مجلسی برای بهار و تابستان 96 .

مدل مانتو مجلسی شیک

انواع مدل های مانتو مجلسی شیک و جذاب 2017 مدل مانتو مجلسی شیکانواع مدل های مانتو مجلسی شیک و جذاب 2017 مدل مانتو مجلسی شیکانواع مدل های مانتو مجلسی شیک و جذاب 2017 مدل مانتو مجلسی شیکانواع مدل مانتو مجلسی شیک و جذاب 2017 مدل مانتو مجلسی شیک

جدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل های مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیکجدیدترین مدل مانتو مجلسی شیک 96 مدل مانتو مجلسی شیک

چگونه با لباس پوشیدن اعتماد به نفس خود را افزایش دهید؟

روی زیبایی‌های خود تاکید کنید

هر کسی نقطه قوتی در اندام و چهره خود دارد، سعی کنید طوری لباس بپوشید که روی این نقطه قوت و زیبایی تاکید کنید تا اعتماد به نفس شما افزایش یابد اما قوانین لباس پوشیدن و اصل پوشیدگی را فراموش نکنید.

خطر کنید و چیزهای تازه را امتحان کنید

گاهی امتحان چیزهای تازه و پوشیدن لباس‌هایی که قبلا امتحان نکرده‌اید کمک می‌کند چیزهای تازه‌ای درباره خود کشف کنید و با تغییر و تنوع زندگی خود را بهتر کنید.

طرح‌های چشمگیر و زیبا بپوشید

سادگی بیش از حد را کنار بگذارید و با پوشیدن لباس‌های طرح‌دار و متنوع به تیپ و ظاهر خود روح تازه‌ای بدهید و با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه ظاهر شوید.

از رنگ‌ها نترسید

اگر پیش از این رنگ‌های لباس‌های شما از محدوده مشکی و طوسی و قهوه‌ای فراتر نمی‌رفت وقت آن رسیده است که رنگ‌های تازه را امتحان کنید مثل یک پالتوی قرمز یا یک کیف صورتی.

راحت بپوشید

اصل اساسی در مد ولباس راحتی در لباس است. تا زمانی که در لباسی راحت نباشید احساس اعتماد به نفس هم نخواهید داشت.

وضعیت بدنی شما اهمیت دارد

شکل راه رفتن، روش ایستادن و فرم گردن و شانه‌های شما در تصوری که مردم از شما خواهند داشت تاثیر عمیقی دارد و بیشتر مردم به این نکته توجه نمی‌کنند و متعجبند که چرا عوض کردن لباس‌ها آن‌ها را شیک‌تر نمی‌کند در حالی که همه چیز از درون نشات می‌گیرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here