رنگ موهای برتر سال 2017 برای خانم های خوش سلیقه

رنگ مو خانم ها معمولا با شروع فصل تغییر میکند ، بیشتر خانم ها ترجیح میدهند در تابستان از رنگ های تیره و مشکی استفاده کنند اما در زمستان به دلیل خشک و کسل کننده بودن فصل بیشتر زنان دوست دارند از رنگ های شاد و جذاب تر استفاده کنند ، در اینجا بهترین ایده های رنگ مو برای فصل زمستان را مشاهده میکنید

رنگ مو روشن

انواع رنگ موی جذاب 2017  رنگ مو روشن رنگ مو روشن

انواع رنگ موهای روشن 96 رنگ مو روشن

 انواع مدل رنگ موی 96  رنگ مو روشن رنگ مو روشن

انواع رنگ موی جدید 2017 رنگ مو روشن

تاثیر تثبیت کننده های مو دائمی نیست

با هیچ ماده ای نمی توان رنگ مو را برای مدتی خارق العاده به مو چسباند؛ انواع محصولات تثبیت کننده تنها درخشش رنگ مو و ماندگاری آن را تا حد مشخصی بالا می برند. این تثبیت کننده ها حاوی آنتی اکسیدان هستندو عوامل اکسنده محیط مثلا نور آفتاب یا کلر آب را خنثی می کنند. رنگ مو روشن رنگ مو روشن

انواع رنگ موی روشن 2017رنگ مو روشن رنگ مو روشنجدید ترین مدل های رنگ مو روشن 2017

رنگ مو روشن رنگ مو روشن

اگر موهایتان سفید شده است بیشتر از رنگ موهای موقت استفاده کنید

رنگ موهای موقت کمتر از رنگ موهای دائم مو را خراب می کند. اما اگر موهایتان بیشتر از این مقدار سفید شده است، یک رنگ موی بلوند خاکستری توصیه می شود چون باعث می شود موهایتان طلایی و بلوند به نظر برسد.

برای آندسته از افرادیکه می خواهند رنگ مویشان را یکی دو پرده روشنتر یا تیره تر کنند یا سفیدی موهایشان را با رنگ بپوشانند، بهتر است که در خودشان در خانه موهایشان را رنگ کنند.

اگر موهایتان قهوه ای روشن است، بلوند تیره مطمئناً خیلی به شما می آید. اگر می خواهید تغییر بیشتری در خودتان ایجاد کنید، بهتر این است که با یک متخصص آرایشگر در این رابطه مشورت کنید تا اینکه خودتان رنگ قهوه ای تیره موهایتان را یکدفعه بلوند روشن کنید.

همیشه تاریخ رنگ مو را بخوانید

هر محصولی 2 تاریخ مصرف دارد؛ یکی مدت زمان مجاز برای نگهداری در بازار یا همان تاریخ انقضا که بعد از گذشتن آن تاریخ محصول باید معدوم شود. دوم علامتی مانند قوطی در باز که کنار آن M6، M12، یا M18 درج شده که نشان می دهد مصرف کننده در طول زمان باقیمانده تا اتمام تاریخ انقضا می تواند محصول را به مدت 6، 12 یا 18 ماه بعد از درگشایی مصرف کند. توجه کنید در مورد رنگ مو اگر بعد از مصرف آن را نگه داشتید و خمیر داخل تیوب سیاه شد، رنگ مو فاسد شده است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here