مزایای داشتن مدل مو فر چیست ؟ چرا خانم ها به دنبال موهای فر هستند؟

در گذشته بدترین جنس مو ، مو های فر محسوب میشد و اغلب خانم هایی که موهای فر داشتند ترجیح میدادند که موهای خود را با روش های مختلف صاف کنند ، اما در سال های اخیر اینگونه نیست ، یعنی داشتن مدل مو فر یک مزیت محسوب میشود و حتی کسانی که مدل مو صاف دارند ترجیح میدهند موهای خود را حداقل برای مهمانی یا عروسی و یا حتی به صورت دائمی فر و مجعد کنند ، پس میبینیم که نگرش کلی دنیا نسبت به موی فر تغییر کرده است ، در اینجا راههای نگهداری از مدل موهای فر و مجعد را به شما توضیح میدهیم تا ظاهری زیباتر و جذاب تر با توجه به مدل مو فر و مجعد ، برای خود ایجاد کنید.

مدل مو فر

مدل مو فر ریز

موی فر نیز انواع مختلفی دارد. فر ریز داریم و فر درشت. اگر موی شما دارای فر های ریز است سعی کنید به طول آن بیفزایید و از مدل های ریخته یا به اصطلاح خواب آلود استفاده کنید، آن ها را با گوشواره های حلقوی بلند ست کنید و سعی کنید رنگ آن ها بیشتر نزدیک به قهوه ای روشن باشد(البته مچ کردن آن با رنگ پوستتان در این گام بسیار مهم است). فر ریز قابلیت دم اسبی بسته شدن را دارد و همچنین حالت های مختلفی که می توانید به آن بدهید. وقتی موی فر ریز را حالت می دهید آرایش صورتتان به صورت مینیمال باشد و از رنگ های تو چشم زیاد استفاده نکنید، اگر هم استفاده می کنید در یک قسمت باشد مثل رژ لب. خوبی دیگر فر ریز این است که هم به صورت کوتاه زیبا می شود و هم موی بلند.

مدل مو فر

اما اگر مدل مو فر شما ، فر درشت است به فکر حجم دادن به آن باشید. فر درشت یک حسن بسیار قابل توجه دارد و آن هم اینست که نیاز به سشوار و اتو و شانه و این ها ندارد، برای مرتب کردن و حالت دادن به آن از دست استفاده کنید. فر درشت را به صورت ژولیده حالت دهید و اینطور جذاب تر به نظر می رسید. اسپری های نگهدارنده برای فر درشت لازم است

مدل مو فر

مدل مو فر درشتمدل مو فر

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here