10 مدل مو کوتاه زنانه برای صورت های دایره ای شکل

بسیاری از خانم ها دنبال مدل مو کوتاه زنانه هستند ، اما افرادی که صورتی دایره ای شکل دارند میتوانند از مدل موهای مختلفی برای خود استفاده کنند ولی نه هر مدل مو و مدل کوتاه کردن مو ، چرا که باید مدل مویی انتخاب شود که برای یک صورت دایره ای شکل مناسب باشد . شاید بتوان گفت مدل موهای کوتاه مناسب ترین و در عین حال محبوب ترین مدل مو برای افرادی با صورت های گرد و یا کمی چاق دارند ، میباشد .

اگر شما دارای صورتی دایره ای شکل هستید باید بدانید که مدل مو شما باید روی گوش های شما بیاید و آن را پوشش دهد . و به طور کل داشتن مدل مو کوتاه سخت نیست و با کمترین کار میشود به آن حالت داد و مدت زمان زیادی را صرف این کار نکرد .

مدل مو کوتاه دخترانه

مدل مو کوتاه دخترانه با رنگی جذاب

همانطور که در تصاویر میبنید مدل موهای کوتاه برای صورت های دایره ای شکل ، اکثرا به یک طرف سر شانه میشوند و کمتر از مدل موهای چتری استفاده میشود ، چرا که مدل مویی که چتری داشته باشد باعث میشود صورت های گرد و دایره ای شکل ، گرد تر نشان داده شود ، پس نباید تا جایی که امکانش است افرادی که صورت دایره ای شکل دارند از مدل مویی استفاده کنند که چتری آن به روی صورت بیاید.

مدل مو کوتاه میتواند یک چهره زیبا و خاص از شما بسازد اما به شرطی که اصول زیبایی را در کوتاه کردن و حالت دادن به آن رعایت کنید . در تصاویر زیر برترین مدل موهای کوتاه زنانه که برای صورت های گرد مناسب است و توسط مجله مو و زیبایی “رایت هیر استایل” انتخاب شده است را با هم میبینیم.

مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو زنانه کوتاه و دخترانهمدل مو کوتاه زنانه

مدل مو زنانه و دخترانه مدل مو کوتاه زنانهمدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017  مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو زنانه برای صورت های دایره ای شکل مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه دخترانهمدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه زنانه 2017مدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه زنانه  مدل مو کوتاه زنانه

انوع مدل مو کوتاه زنانه و دخترانهمدل مو کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here