11 مدل مو خاص و جذاب زنانه و دخترانه 2018 + روش هایی برای داشتن موهای بلند

مدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسی – مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018

مدل موهای متفاوت برای خانم ها بسیار جذاب و خاص است ، چرا که باعث تفاوت چهره آنها میشود و تاثیر بسیار زیادی در ظاهر آنها دارد ، در اینجا 11 مدل مو جذاب زنانه و دخترانه را میبینید که میتوانید با الگو گرفتن از آنها یک مدل مو جذاب برای خودتان انتخاب کنید.

مدل مو زنانه مجلسی مدل مو مجلسی – مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسیمدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسی مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسی – مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسی مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسیمدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسیمدل مو زنانه مجلسیمدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسیمدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسی – مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسیمدل مو زنانه مجلسی – مدل مو کوتاه زنانه – مدل مو مجلسی – مدل مو کوتاه – مدل مو زنانه 2018 مدل مو زنانه مجلسی

روش هایی برای داشتن موهای پرپشت و زیبا

کوتاه کردن مو

برش‌های نسبتا بلند و لایه‌های کوتاه و بلند، داشتن موهایی خوش حالت را برای شما ممکن می‌کند. نشان دادن یک عکس از مدل مویی که می‌خواهید، به آرایشگرتان کمک می‌کند تا موهایتان را دقیقا همانطور که می‌خواهید کوتاه کند. حتما اسم مدل موی خود را بدانید و در مورد تناسب این مدل مو با فرم صورت خود اطلاعات کسب کنید. اگر در مورد مدل موی مناسب فرم صورت خود اطمینان ندارید به شما توصیه می کنیم مقاله بهترین مدل موی زنانه با توجه به فرم صورت و جنس مو را قبل از کوتاه کردن موهایتان بخوانید. مدل موهای کلاسیک با توجه به نگهداری و زمانی که صرف آن می‌کنید واقعا عالی هستند.

 

استراحت دادن به موها

اکثر افراد موهایشان را با ابزار گرمایی مثل سشوار و اتو مو حالت می‌دهند و این لوازم معمولا به موها آسیب می‌زنند. استفاده مداوم از اتو مو و سشوار باعث آسیب دیدن موها و شکستگی مو می‌گردد. هیچ چیز مثل این وسایل نمی‌تواند موهای شما را خراب کند. در واقع بهتر است تنها در مواقعی که باید برای رفتن به یک مهمانی و مراسم آماده شوید از این ابزارها برای حالت دادن به موها استفاده کنید و در بقیه موارد به طور طبیعی موهایتان را خشک کنید و حالت دهید.

 

انتخاب فرق و مدل مو

شاید این مورد خیلی مهم به نظر نرسد ولی انتخاب فرق و مدل مو می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اما از کجا بدانیم بهترین حالت برای موهای ما چیست؟ باید بدانید که به طور تقریبی فرق در قسمت میانی سر، چهره را بازتر و صورت را گردتر نشان می‌دهد و فرقی که در قسمت‌های جانبی سر باشد، صورت را بلندتر از چیزی که هست نشان می‌دهد. البته استثناهایی هم هست و این یک قاعده کلی است. برای فرق وسط توجه داشته باشید که دقیقا در راستای بینی باشد. 

شامپو مناسب

به منظور جلوگیری از ریزش مو و حجیم نشان دادن موها، باید موها را کاملا از هر گونه موادی که در آن باقی مانده پاک کنید. نرم کننده مو، موها را نرم می‌کند اگر به درستی از موها شسته شود. اگر شامپو از موهایتان به خوبی پاک نشود و روی مو باقی بماند، می‌تواند موها را بیش از حد خشک کند. دقت داشته باشید قبل از استفاده از شامپو، موهای خود را مرطوب کنید زیرا نفوذ شامپو به موهای مرطوب بهتر از موی خشک انجام می‌گیرد.

 

توجه به محصولاتی که برای مراقبت از مو استفاده می‌کنید

استفاده از محصولات مناسب مراقبت از مو، می‌تواند در حالت دادن موهایتان کمک کند و این خبر خوبی است. هر محصولی برای هدفی طراحی شده است. مثلا محصولاتی برای نرم کردن، صاف کردن، خشک کردن و موج دادن به مو در بازار وجود دارد. حتما از کرم یا روغن مو برای براق کردن مو استفاده کنید، و اگر موهای خشکی دارید از روغن بیشتری کمک بگیرید. کسانی که موهای نازکی دارند، شامپوهایی برای حجیم‌تر نشان دادن مو در بازار وجود دارد که می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

موهایتان را عادی نگه دارید

راز زیبایی موها، توجه به طبیعی به نظر رسیدن و اجتناب از مدل موهای غیرطبیعی است. خواب مناسب در کامل بودن زیبایی مو بسیار ضروری است. برای داشتن موهایی پرپشت و درخشان باید کارهایی ساده انجام دهید، اما این کارهای مراقبتی را هر روز  و به صورت مداوم تکرار کنید. پیشنهاد می‌کنیم هر روز موهای خود را تمیز بشویید و  موهایتان را کامل خشک کنید و به صورت عادی در بهترین حالت نگه دارید.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here