15 مدل مو شیک و جذاب مردانه + روش های انتخاب تیپ اسپرت مردانه پاییزی

مدل مو مردانه ساده و شیک – مدل مو مردانه بلند – مدل مو پسرانه 2017 – مدل مو مردانه خامه ای – مدل مو مردانه کلاسیک

موهای سالم و زیبا جذابیت و زیبایی هر مردی را چند برابر میکند ، انتخاب مدل مو مناسب با هر صورت نیز بسیار مهم است ، اَشکال مختلف صورت مردان یا زنان در انتخاب یک مدل مو مناسب برای آنها بسیار موثر است ، شما باید در انتخاب مدل مو جذاب و زیبا برای خودتان بسیار دقت کنید به موارد مختلف که میتوان به سن و سال و شکل صورت هر شخص اشاره کرد. در اینجا 15 مدل مو شیک و جذاب مردانه را مشاهده میکنید که میتواند به شما کمک کند تا یک مدل مو مناسب برای خودتان انتخاب کنید.

مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه ساده و شیک  مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه کلاسیک مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه کلاسیک مدل مو مردانه ساده و شیکانواع مدل مو مردانه کلاسیک مدل مو مردانه ساده و شیک

روش های انتخاب تیپ اسپرت مردانه پاییزی

 

۱-  تیپ اسپرت مردانه پاییزی – کت بلیزر مردانه

چندین بار می‌توانیم از یک کت بلیزر حمایت کنیم؟ حداقل بیش از یک‌بار. واقعیت این است که سریع‌ترین راهی که می‌توان یک تیپ اسپرت مردانه را زد پوشیدن یک کت درخور و مناسب است. برای این منظور پارچه و بافت کت بلیزر باید چیزی بیشتر از یک کت معمولی باشد، برش‌های کوتاه‌تر و ظریف‌تر و با ساختار راحت و سرشانه‌های آزاد از جمله موارد اصلی است که پوشیدن بلیزر را نیز آسان‌تر می‌کنند.

۲- تیپ اسپرت مردانه پاییزی – کاپشن خلبانی

در مناسبت‌هایی که بخواهیم یک کت مناسب و در عین حال راحت و خیلی شیک داشته باشیم به چه چیزی نیاز داریم؟ کاپشن خلبانی. این سبک از پوشش متحدالشکل نیروهای مسلح گرفته‌شده بنابراین یک رسمیت خاص دارد. برای نزدیک شدن به تیپ اسپرت مردانه کاپشن خلبانی باید باریک‌تر از شکل نظامی آن، یک رنگ تیره (لاجوردی یا مشکی) و از پارچه‌ی لوکس‌تر و با زرق‌وبرق کمتر از جنس نایلون استاندارد و براق آن (ترجیحاً کتان یا پشم) تهیه شود.

۳- تیپ اسپرت مردانه پاییزی – کت تک مردانه

یکی از بهترین مواردی که در تیپ مردانه اسپرت پاییزی از آن بهره ببرید کت تک مردانه است. این کت را با شلوار پارچه ای مردانه، شلوار کتان و انواع شلوار جین می‌توانید بپوشید.

۴- تیپ اسپرت مردانه پاییزی – پلوشرت و کت تک 

پلوشرت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فصل پاییز است. این مدل تی شرت و پیراهن جین مردانه را می‌توانید با یک کت تک مردانه و یا بلیزر به خوبی ست کنید.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here