4 ماسک موی مغذی برای حفظ سلامت موها

داشتن مو‌های سالم، بخشی از زیبایی است. توجه و رسیدگی به آن را فراموش نکنید. ساختار مو سراسر پروتئین است. بنابر‌این یکی از شرط‌های لازم برای سالم نگه داشتن مو‌ها، داشتن یک رژیم غذایی مناسب و رعایت بهداشت است.طبیعتا محصولات مناسب، موهای شما را در حالت خوبی نگه می‌دارند اما کمی تغییرات در رژیم غذایی با یک ماسک موی مغذی می‌تواند به گیسوان شما عشق و توجهی که شایسته است بدهد و تارهای آنها را تقویت کند که در نتیجه در مقابل صدمات، قوی تر و مقاوم تر می‌شوند.

ماسک موی مغذی

ماسک موی مغذی کمک می‌کند صدمات موجود را نیز درمان کنید.برای داشتن موهای بهتر ۴ ماسک موی آبرسان قوی و درمان کننده به شما معرفی می‎کنیم. تا آنها را به مخزن خود اضافه کنید.

ماسک موی مغذی مناسب را انتخاب کنید

نرم کننده می‌ تواند برای موهای شما یک آبرسانی سریع انجام دهد اما یک ماسـک خوب، رطوبت قوی به موها داده و نوک آنها را سالم تر و به طرز باور نکردنی نرم تر می‌کند. بهترین ها برای استفاده بعد از شامپو، این ماسـک ها هستند که موهایتان را درمان و احیا می‌کنند

ماسک روغنی ترمیم کننده (Carol’s Daughter Monoi Repairing Oil Mask)

این ماسـک روغنی با تضمین ۹۸% شکستگی کمتر (۳۲ دلار) موهای شکننده را از ریشه تا نوک تغذیه می‌کند.

ماسک خاک رس پاک کننده (Dessange Paris Purifying Clay Mask)

این ماسـک خاک رس (۹۹/۱۱ دلار) مناسب آنهایی است که پوست سر چرب دارند و چربی اضافه را جذب کرده و پوست سر را تمیز و شاداب می‌کند.

کراتین برزیلی (Novex Brazilian Keratin)

این نرم کننده عمیق درمان کننده (۹۹/۱۴ دلار) جایگزین مقرون به صرفه کراتینه در آرایشگاه بوده و تارهای خشک را با ویتامین E مغذی اشباع می‌کند.

ماسک موی روغن ارگان طبیعی (Insta Natural Argan Oil Hair Mask)

این ماسـک مو (۹۵/۱۳ دلار) شامل مخلوط جوان کننده روغن آرگان، نارگیل جوجوبا موها را در هر بار استفاده تقویت و تغذیه می‌کند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here