لزوم استفاده از کلاه در زمستان چیست؟

استفاده از کلاه جدا از این که باعث خوشتیپ شدن شما در زمستان میشود مزایای مهمی هم برای شما به همراه دارد ، زمانی که شما از بیرون به خانه می آیید ترکیب هوای سرد بیرون با هوای گرم خانه در ریشه ی موهای شما نفوذ کرده و باعث ضعیف و خشک شدن مو و ریشه مو میشود ، مشکل بعدی پوست سر شما است که ملتهب میشود و باعث میشود کیفیت موهای شما کم شود . بنابراین سعی کنید هیچ گاه در زمستان بدون کلاه از منزل خارج نشوید!

 

چگونه یک کلاه مناسب پیدا کنیم؟

انتخاب یک کلاه مناسب که شیک هم باشد بسیار کار دشواری است اما باید به برخی نکات در انتخاب نوع جنس کلاه توجه کرد ، در قدم اول هیچ گاه نباید کلاهی را انتخاب کنید که از الیاف غیر طبیعی تولید شده باشد ، این نوع کلاه اجازه نمیدهد هوا در درون سر جریان داشته باشد و هوا فقط در درون سر ساکن باقی میماند و باعث آسیب دیدن مو و پوست سر میشود ، پس سعی کنید همیشه  کلاهی از جنس الیاف طبیعی انتخاب کنید

اگر شما تصمیم گرفتید یک کلاه پشمی انتخاب کنید باید دقت کنید که این نوع کلاه از یک طرف بسیار گرم و راحت است اما از طرف دیگر باعث میشود که مو و پوست سر شما چرب شود!

اما بهترین انتخاب برای جنس کلاه استفاده از کلاه با جنس پشم به همراه الیاف طبیعی است که باعث میشود هوا در درون کلاه در جریان باشد و سر شما گرم بماند و همچنین موها و پوست سر شما سالم بماند.

نکته ی دیگر در انتخاب کلاه این است که کلاه متناسب با سایز سر خود باید انتخاب کنید ، انتخاب یک کلاه تنگ باعث میشود که جریان هوا در درون کلاه ساکن بماند که در بالا معایب این اتفاق ذکر شد.

همچنین زمانی که وارد ساختمان و محلی سر پوشیده میشوید بهترین راه این است که کلاه خود را حتی برای دقایقی اندک ، در بیاورید . این کار باعث میشود پوست سر شما نفس بکشد.

امیدواریم توضیحات بالا شما را قانع کرده باشد که در زمستان یک کلاه شیک با جنس پشم و الیاف طبیعی و سایز مناسب برای خود بخرید!

 

5 مدل کلاه زمستانه دخترانه

کلاه زمستانه دخترانه
کلاه زمستانه دخترانه با حلقه بافتنی در بالای آن

.

.

 

 

کلاه زمستانه زنانه
کلاه نرم و گرد پشمی زنانه

.

.

کلاه زمستانه دخترانه
کلاه ساده دخترانه که در همه ی فروشگاهها پیدا میشود ، رنگ های مناسب برای استفاده آن در زمستان خاکستری و قرمز تیره میباشد

.

.

کلاه زسماتنه دخترانه

کلاه زمستانه دخترانه

کلاه با مدل حیوانات ، این کلاه برای بچه ها و دختران خلاق مناسب است.

.

کلاه زمستانه دخترانه کلاه زمستانه دخترانه

کلاه با یک تکه پشم گرد در بالای سر : این مدل کلاه که یکی از پر طرفدارترین کلاه های دخترانه میباشد هنوز نیز در زمره بهترین کلاه های زمستانه قرار دارد

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here