مدل مو زنانه مناسب برای کسانی که صورتی بیضی شکل دارند

همه ی افراد صورتی با شکلی خاص دارند که باید مدل مو مناسب با صورت خود را انتخاب کنند ، افرادی که دارای صورت بیضی شکل هستند میتوانند مدل موهای زیاد و متنوعی را برای خود انتخاب کنند ، زیرا این مدل صورت تطبیق پذیری زیادی برای انتخاب مدل موهای مختلف دارد.

بدون شک داشتن صورت بیضی شکل به معنی داشتن بهترین مدل صورت است که برای هر مدل مویی مناسب است . در ادامه پنج مدل مو مناسب برای صورت های بیضی شکل به همراه نکاتی در انتخاب مدل مو را با هم میخوانیم .

 

مدل مو دخترانه

مدل مو متلاطم و پرشکاف به دو طرف : برای افرادی که میخواهند حجم موهایشان متوسط باشند مناسب است و زیبایی خاصی به چهره میبخشد

.

.

مدل مو زنانه

مدل مو مواج به دو طرف : مدت زمان طولانی میتوان این مدل مو را داشت چون به راحتی موها از طرفین در حال رشد هستند و مدل مو نیز پایدار میماند

.

.

مدل مو دخترانه

مدل مو چند لایه به یک طرف (جادوگری) : برای افرادی که میخواهند مدل مو کوتاه داشته باشند و صورتشان کشیده تر نشان داده شود مناسب است

.

.

مدل مو دخترانه

مدل مو چتری بلند به روی صورت : این مدل مو برای افرادی که میخواهند مدل مو جدید و شیکی را تجربه کنند هیجان انگیز است 

.

.

مدل مو دخترانه

مدل مو شلوغ و درهم به همراه نوارهای بافته شده ی مو : برای افرادی که میخواهند از رنگ بلوند در موهای خود استفاده کنند مناسب است و همچنین میتوان با استفاده از نوارهای رنگی این مدل مو را شلوغ تر و جذاب تر کرد .

 

3 قانون اساسی در انتخاب مدل مو

قانون شمارۀ 1: از مدل موهای از مُد افتاده دوری کنید. اگر شما مدل موهایتان را یک دهه تغییر نداده‌اید، یک مدل جدید پیدا کرده و مدل موهایتان را تغییر دهید. مدل موی نامناسب می‌تواند سن شما را چند سال بالا ببرد.
قانون شمارۀ 2: با بافت طبیعی موهای خود نجنگید. شما می‌توانید موهای فرفری خود را مرتب کنید، اما این کار هزینه و زمان می‌برد. چرا در عوض برای موهای فرفری خود به دنبال یک کوتاهی مناسب و خوب نیستید؟ اگر شما موهایی فوق‌العاده نازک دارید، سعی نکنید که بدون کمک اکستنشن‌ها، موهایتان را از شانه‌هایتان بلندتر کنید. موهای شما بی‌جان خواهند شد و مهم نیست که شما از چه محصولاتی در آن استفاده کرده‌اید. درعوض، موهایتان را به صورت تکه‌ای (layers) بزنید و بلندی آن را تا بالای شانه‌هایتان نگه دارید. موهای تا روی شانه‌ بسیار زیبا می‌باشند.

مدل مو زنانه
قانون شمارۀ 3: اگر آدم متفاوتی هستید، یک مدل مو و رنگ غیر عادی را امتحان کنید. اگر یک مادر پرمشغله هستید، موهایتان را طوری کوتاه کنید که شیک و زیبا بوده و درعین حال نیاز نباشد که برای درست کردن و مرتب کردن آن در طول روز، بیش از 15 دقیقه وقت بگذارید. اطمینان حاصل کنید که مدل موهای شما به شخصیت و شیوۀ زندگی شما بخورد.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here