7 مدل مو مدرن مردانه + روش هایی برای پیدا کردن مدل مو مناسب برای آقایان

مدل مو مردانه – مدل مو مردانه 2017 – مدل مو پسرانه خامه ای – مدل مو مردانه جدید

برای آقایان داشتن موهایی سالم و زیبا بسیار مهم است . چرا که همیشه در ظاهر آنها تاثیرگذار است و باعث جوان تر نشان داده شدن آنها میشود. اما انتخاب یک مدل موی اشتباه که به صورت یک مرد نیاید باعث پیرتر نشان داده شدن وی میشود. در اینجا جدیدترین مدل موهای مردانه مدرن 2017 + راهکارهایی برای پیدا کردن مدل مو مناسب برای آقایان را مشاهده میکنید.

9 مدل مو متوسط مردانه

11 مدل مو پرطرفدار مردانه 2017

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه جدید 2017

مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه جدید 2017 انواع مدل مو مردانه جدید 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه جدید 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه جدید 2017 مدل مو مردانه

روش هایی برای پیدا کردن مدل مو مناسب آقایان

انتخاب مدل مو مناسب برای مردان بسیار مهم است چرا که در سال های اخیر مدل موهای مختلف زیاد شده است و در بین جوانان مدل های مختلفی رواج یافته که بعضی از آنها جالب به نظر میرسند و برخی دیگر نیز زیاد به دل بیننده نمیشنند . اما واقعا با چه روشی میتوان یک مدل مو مناسب برای صورت یک فرد پیدا کرد؟ در اینجا راهکارهایی ساده برای انتخاب مدل مو مناسب برای هر فرد را بررسی میکنیم.

 

۱- از مدل موهای دیگر الهام بگیرید

در مجلات و  سایت ها بگردید و مدل مویی که دوست دارید را انتخاب کنید.

 

۲- روی مدل شخصیتان فکر کنید

اینکه در طول هفته و ماه بیشتر چگونه و به چه سبکی لباس می پوشید تاثیر بسزایی روی مدل مویی که می خواهید انتخاب کنید دارد.

 

۳- پیش آرایشگر مورد اعتماد و خوش سلیقه موهایتان را اصلاح کنید

آن موهایی نیاز به مراقبت کمتری دارند که در نتیجه اصلاح درست و مناسب به دست آمده باشند. آرایشگرهای مردانه معمولا براساس شکل صورت شما که استخوانی است یا چاق یا پهن یا کشیده یا گرد، بهترین مدل را برای شما طراحی می‌کنند. در این میان توجه به فرم و بافت موهای شما اهمیت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. فراموش نکنید اگر موهایتان را درست و اصولی اصلاح کرده باشید موی شما کمترین نیاز را به مراقبت خواهد داشت ولی اگر دنبال مدل موهای عجیب و غریب باشید، دایم باید با ژل جلوی آینه باشید تا موهایتان را به شکل دلخواهتان درآورید و همان‌طور نگه دارید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here