8 مدل مو بلند مردانه و روش هایی برای خوشتیپ شدن آقایان

مدل مو مردانه – مدل مو پسرانه – مدل مو پسرانه جدید – مدل مو مردانه 2017 – مدل مو مردانه بلند

برای آقایان انتخاب یک مدل مو دشوار به نظر میرسد ، چرا که شکل صورت آقایان قابلیت های بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال یک مدل مو شاید برای صورت یک مرد که ریش های بلندی داشته باشد ، مناسب است اما همان مدل مو برای همان فرد در صورتی که ریش های خود را کوتاه کند بسیار بد جلوه میدهد. بنابراین در انتخاب مدل مو مردانه باید به تمامی جزییات توجه کرد. در اینجا جدیدترین مدل مو بلند مردانه را مشاهده میکنید که میتوانید با الگو گرفتن از آنها ، یک مدل مو جذاب برای خود انتخاب کنید.

7 مدل مو کوتاه مردانه

11 مدل مو پرطرفدار مردانه 2017

مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه بلند 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه بلند 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه بلند 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه بلند 2017 مدل مو مردانهانواع مدل مو مردانه بلند 2017 مدل مو مردانهمدل مو پسرانه جدید 96 مدل مو مردانهمدل مو پسرانه جدید 96 مدل مو مردانه

روش هایی برای خوشتیپ شدن آقایان

برای همه افراد خوشتیپ شدن یک مسئله مهم و حیاتی است . خوشتیپ شدن برای آقایان به خصوص آقایان جوان از مهمترین مسائل که باعث زیباتر دیده شدن آنها میشود ، به شمار می آید. به راستی خوشتیپ شدن سخت است و هزینه زیادی دارد ؟ این شاید سوالی باشد که بسیاری از مردم به آن فکر میکنند. اما خوشتیپ شدن به معنای استفاده از لباس ها و اکسسوری های گران قیمت نیست . خوشتیپ شدن یعنی درست لباس پوشیدن که هر مردی حداقل چند بار در زندگی خود ژست های مختلف در جلوی آیینه را تجربه کرده است و خودش بهتر از هرکس میداند چه لباسی بیشتر به او می آید. در ادامه راهکارهایی ساده برای خوشتیپ شدن را میخوانیم.

اولین راه برای بیرون آوردن مرد مدل درون داشتن اعتماد به نفس هستش. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگه، “مرد باید مثل کراوات و ساعت، اعتماد به نفس هم بپوشه” و این یعنی باید همون مقدار که ساعت و کراوات میزنید همونقدر هم به خوتون اعتماد به نفس داشته باشید، یعنی تقریبا همیشه. اگه بعد لباس پوشیدن احساس خوبی ندارید باید ببینی که چه چیزی شما را برای حاضر شدن جلوی دید دیگران اذیت میکنه و برطرفش کنید.

در قدم دوم باید بدون اینکه چیزی بگید، حرفی برای گفتن داشته باشید که به این دلالت داره که باید استایل خودتون را داشته باشید. تو همین سایت بارها و بارها گفته شده که اگه با چیزی راحت هستید و بهتون اعتماد به نفس میده، حتی اگه کل استالیست های دنیا بگن که جالب نیست، باز هم میتونه خیلی به شما کمک کنه، گرچه استایلی به روز این مکان را چندین برابر افزایش میده.

 

هرقدر هم مقاله خونده باشید باز هم نمیشه فهمید که چی رو تن شما بهترین حالت رو داره، و تنها کسی که میتونه بهون کمک کنه همون مرد مدل درون شماست. اگه اون بیرون باشه مدل تیشرت و پیراهن و … خیلی راحت تر انتخاب میشه.

برای همه پیش اومده که وقتی یک لباس را میپوشند لبخندی زده باشند که مطمئن باشید اون نشان دهنده افزایش اعتماد به نفس و یا پاره بودن قسمت نا فرمی از لباسه، و در صورتی که دومی نبوده باشه میتونید بگید که تونستید استایل خودتون رو کم کم پیدا کنید. بنابراین یادتون نره که خوشتیپ بودن شما میتونه باعث افزایش اعتماد به نفس تون هم بشه.

 

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here