قصه زندگی آنجلینا جولی و برد پیت به پایان میرسد

پس از گذشت چندین ماه از شروع بحث طلاق آنجلینا جولی و برد پیت سرانجام این دو نفر به توافق رسیدند که از هم جدا شوند ، این دو که نزدیک به 12 سال با هم زندگی کردند بیانیه ای جدید منتشر کردند که در مورد مدیریت و جزییات مربوط به طلاق به توافق رسیدند اما از اعلام جزییات خودداری کردند.

وکیل آنجلینا جولی دلیل این طلاق را حفظ سلامت خانواده اعلام کرد

همچنین آنجلینا جولی و برد پیت در بیانیه ای که شب گذشته منتشر شد اعلام کردند برای مدیریت مباحث مرتبط با طلاق شان به توافق رسیده اند. آن ها همچنین اعلام کردند برای متحد کردن مجدد خانواده شان تلاش خواهند کرد.

برد پیت بازیگر مشهور هالیوود که ازدواج اولش با جنیفر آنیستون بود ، پس از 5 سال زندگی مشترک از وی جدا شد و سپس با آنجلینا جولی ازدواج کرد ، این دو نفر حالا شش فرزند هم دارند.

آنجلینا جولی و برد پیت

جولی و پیت در سپتامپر سال گذشته به یک توافق رسیده بودند که حضانت همه ی شش فرزند این دو به آنجلینا جولی رسیده بود ، وکیل آنجلینا جولی گفته بود : ما می توانیم تایید کنیم که هفته گذشته، توافقی با رضایت هر دو طرف صورت گرفته و به امضا رسیده است. بر این اساس ، ۶ فرزند تحت حضانت مادرشان خواهند ماند و در مواقعی با آقای پیت دیدار خواهند کرد. این راه حل توسط مراقبان حرفه ای کودک پیشنهاد شده و بهترین گزینه برای جلب رضایت بچه ها بوده است.

اما پس از مدتی “برد پیت” پاسخش را به مطالبات همسرش داد و خواهان در اختیار گرفتن حق حضانت مشترک فیزیکی و قانونی تمامی فرزندانش شد. هنگامی که آنجلینا جولی در ۱۹ سپتامبر سال گذشته پرونده طلاق را تشکیل داد، قصد داشت حضانت بچه ها را به تنهایی مال خود کند و تنها حق ملاقات به آقای پیت تعلق بگیرد اما گویا این توافق مورد تایید پیت نبوده است

 

اما حالا وکیل جولی خبر از یک توافق جدید داده است ، توافقی که به گفته ی خودشان جز یک قاضی خصوصی کسی از آن مطلع نخواهد شد . آنها همچنین اعلام کردن برای متحد کردن مجدد خانوادشان تلاش میکنند

قضات خصوصی اغلب مسئولیت رسیدگی به طلاق افراد مشهور را بر عهده می گیرند تا جزئیات آن ها مخفی بماند. مهمترین موضوع در بحث طلاق جولی و پیت، سرپرستی 6 فرزند آن ها بوده است. جولی در ابتدا مایل بود سرپرستی آن ها را بپذیرد؛ اما قوانین ایالت کالیفرنیا از سرپرستی مشترک حمایت می کند. باید ببینم این بیانیه دو طرفه تا انتها مورد تایید طرفین میماند و از هم جدا میشوند یا باز هم مثل توافق سپتامبر سال گذشته از سوی یکی از طرفین نقض میشود.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here