مدل های جذاب لباس شب زنانه 2017

لباس شب – لباس خواب تحریک کننده

لباس شب یکی از مهم ترین لباس هایی هست که خانم ها باید همیشه چندین ست مختلف از آن داشته باشند. لباسی که برای داشتن یک زندگی سالم زناشویی امری ضروری محسوب میشود. داشتن لباس شب های متفاوت به شما این انگیزه و اعتماد به نفس را میدهد که زیبایی های خود را بیشتر ببینید و شریک زندگیتان را از خودتان راضی نگه دارید.

در اینجا جدیدترین مدل های لباس شب و لباس خواب تحریک کننده زنانه را مشاهده میکنید.

لباس شبانواع لباس خواب تحریک کننده لباس شبمدل های جدید لباس خواب  لباس شب لباس شبانواع لباس خواب زنانه لباس شبجدید ترین مدل های لباس خواب لباس شببه روزترین مدل های لباس شب لباس شب

انواع لباس شب زنانه و دخترانه لباس شب

برای این که لاغر نشان داده شوید چه کار کنید؟

یقه اسکی یا یقه ایستاده

بهترین راه برای حذف ایراد هر عضوی پوشاندن آن است که در این مورد بلوزهای یقه اسکی و یقه ایستاده این کار را برای شما انجام می‌دهند.

یقه هفت

روش دیگر ایجاد خطای دید با کمک لباس‌هایی است که یقه هفت دارند. این لباس‌ها کمک می‌کنند گردن شما کشیده‌تر دیده شود.

یقه پیراهنی

یقه پیراهنی که دکمه‌های بالای آن باز باشد تاثیری مشابه یقه ایستاده و یقه هفت دارد به خصوص اگر پیراهن شما رنگی باشد و مانع از توجه به گردن شود.

مدل مو تا شانه

مدل مویی برای شما مناسب است که بلندی آن دقیقا تا شانه شما بوده و کادر مناسب برای گردن شما به وجود آورده و چاقی آن را بپوشاند.

آرایش و گردنبند

اگر با تکنیک‌های کانتور آشنا هستید می‌توانید با زدن کرم پودرهای تیره گردن خود را لاغرتر نشان دهید و مرز این تغییر رنگ را با یک گردنبند محو کنید.

دستمال گردن

اگر نمی‌توانید یقه مناسبی برای گردن چاق خود انتخاب کنید با بستن یک دستمال گردن می‌توانید چاقی آن را بپوشانید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here