حرفهای شنیدنی رضا رویگری در مورد نقش “کیان” سریال مختارنامه +(عکس های جدید رضا رویگری)

رضا رویگری – عکس بازیگران ایرانی با همسرانشان – بیوگرافی رضا رویگری – بازیگران ایرانی

رضا رویگری بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون کشورمان است که در سریال مختارنامه در نقش “کیان” تجربه موفقی داشت از علاقه ی زیاد خود به امام حسین (ع) میگوید ، او در این شبها حضور ثابتی در هیات های عزاداری ماه محرم دارد.

 

رضا رویگری

عشق رضا رویگری به امام حسین (ع)

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم گفت:من عاشق امام حسین (ع) هستم. این روزها مثل تمام محرم هایی که تا به حال گذارنده ام به هیات و تکیه می روم و سالروز شهادت سیدالشهدا (ع) را به سوگ می نشینم.

وی در همین راستا افزود:من بچه تجریش هستم و از همان جوانی در هیات و تکایای این محله حاضر می شوم. تجریش تکیه های بی نظیری دارد و خود من هم در یکی از همین هیات ها همه سالها حضور یافته و به امام حسین (ع) متوسل می شوم.رضا رویگریرضا رویگری در سریال مختارنامه

بازیگر سریال مختارنامه با اشاره به پخش هرساله این سریال تاکید کرد:وقتی به ماه محرم نزدیک می شویم شوق عجیبی دارم زیرا سریال مختارنامه پخش می شود و من تماشای چندباره این سریال را هم دوست دارم. نقش کیان در این سریال برای من جاودانه و افتخار دورانی حرفه ای من است و از آن دسته نقش هایی است که برای هر بازیگر شاید بکیار اتفاق بیافتد.

وی ادامه داد:مردم به من لطف زیادی دارند و هنگامی که در تکیه ها حاضر می شوم از من به عنوان کیان یاد می کنند. این برای هر بازیگری آرزو است که با نقشی چنین بزرگوار در دل مردم جا داشته باشد.

رضا رویگری بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه

رویگری با اشاره بر آرزوی قلبی خود برای بازی در سریال های مذهبی تاریخی خاطرنشان کرد:با تمام وجود دوست دارم دوباره در سریالی با مضمون عاشورا بازی کنم اما امثال سریال مختارنامه هر صد سال یکبار اتفاق می افتد. چنین سریالی در نوع خود یگانه است و اینکه باز هم شانس به من رو بیاورد و نقشی به این زیبایی پیشنهاد شود تنها یک آرزو است.

 

عکس های جدید رویگری و همسرش

رضا رویگری و همسرشعکس های جدید رویگریرضا رویگری و همسرش رضا رویگری و همسرش

عکس های جدید رویگری و همسرش

رضا رویگری و همسرش

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here