انواع ست های زیبا و لاکچری لباس زنانه 96

لباس مجلسی 2017 – لباس مجلسی – ست لباس زنانه – لباس زنانه مجلسی – لباس زنانه شیک

لباس های مختلف زنانه برای خانم ها بسیار جذاب است ، یک کمد لباس پر از ست های مختلف زنانه ، اعتماد به نفس زیادی به یک خانم میدهد ، داشتن چندین ست لباس زنانه برای خانم ها سخت پسند که دوست دارند همیشه شیک و به روز باشند مهم است.

در اینجا بهترین ست های لباس زنانه را مشاهده میکنید.

ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017  ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانهانواع ست لباس زنانه 2017 ست لباس زنانه

راهکارهایی برای ست کردن شلوار گلدار زنانه

۱- با سفید بپوشید

تاپ سفید با هر لباسی ست می‌شود و در این مورد هم استثنایی وجود ندارد. مهم نیست شلوار گلدار شما چه ترکیب رنگی داشته باشد، همیشه یک تاپ، تی شرت یا بلوز سفید با آن ست می‌شود.

اینکه از یک تی شرت ساده استفاده می‌کنید یا تاپ و بلوز مجلسی ، بستگی به موقعیتی دارد که به آن می‌روید. اکسسوری‌ها و زیورآلات را فراموش نکنید. این ترکیب محافظه‌کارانه‌ترین انتخاب است.

 

 

۲- با رنگ‌های طبیعی ست کنید

همه‌ی ما یک بلوز زنانه با رنگ طبیعی در کمد لباسمان داریم. رنگ‌هایی مثل کرم، شیری، طوسی، موشی و… رنگ‌های طبیعی هستند که با هر رنگ و طرحی می‌توانند ست شوند.

 

می‌توانید رنگ بلوز خود را با توجه به زمینه‌ی رنگ شلوار انتخاب کنید.

 

۳- استایل کلاسیک داشته باشید

شاید فکر کنید یک شلوار گلدار زنانه ، فقط برای استایل روزمره و کژوال تابستانی مناسب است. اما کافی است یک کت مجلسی یا رسمی زنانه را روی آن بپوشید و به راحتی تیپ خود را برای استایل رسمی‌تر آماده کنید.

 

زیر کت می‌توانید از تاپ سفید یا بلوز و تی شرت با رنگ طبیعی استفاده کنید.

 

۴- با کت چرم بپوشید

اگرچه شلوار گلدار زنانه بیشتر به نظر یک لباس تابستانی می‌رسد، اما می‌توان حال و هوایی پاییزی و زمستانی هم به آن داد. کافی است یک کت چرم زنانه را روی آن بپوشید.

 

برای زیر کت از رنگ‌های تیره استفاده کنید، مثلا یک بلوز مشکی بپوشید.

این استایل برای مسافرت‌های تابستانی به مکان‌های سردسیر مناسب‌ترین انتخاب است.

۵- طرح‌دارها را با هم ترکیب کنید

اگر می‌خواهید یک استایل خلاقانه داشته باشید به جای آنکه شلوار خود را با لباس ساده ست کنید، سراغ ترکیب دو طرح‌دار کنار هم بروید.

 

شما می‌توانید:

از بلوز با طرح کاملا مشابه با شلوار برای ست خود استفاده کنید.

از یک تی شرت زنانه ی راه راه استفاده کنید، راه راه جزو طرح‌هایی است که به راحتی ست می‌شود.

بخش بالاتنه را ساده نگه دارید و از کیف و کفش طرح‌دار برای ست خود استفاده کنید.

۶- با رنگ طرح شلوار ست کنید

یک بلوز را انتخاب کنید که رنگ آن با رنگ یکی از طرح‌های شلوار یا رنگ زمینه‌ی آن ست کنید. مثلا اگر شلوار شما گل‌های آبی دارد، یک بلوز زنانه را انتخاب کنید که رنگ آن آبی باشد.

 

شلوار گلدار زنانه را با کدام کیف و کفش بپوشیم ؟

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که لازم نیست کیف و کفش شما ست هم باشند. اگر از رنگ‌های طبیعی استفاده کنید، هر کیف و کفشی می‌تواند کنار هم قرار بگیرد.

 

صندل بندی بپوشید:

اولین انتخاب این است که صندل بندی بپوشید که با مد ۲۰۱۷ هم مطابقت دارد و به خوبی می‌تواند با استایل تابستانی شما ست شود. صندل بندی خود را از کالکشن تابستانی برند پیسز (Pieces) می‌توانید خریداری کنید.

 

با کفش پاشنه بلند ست کنید:

به ویژه اگر فرم شلوار شما جذب است می‌توانید آن را با یک کفش پاشنه بلند مجلسی ست کنید. این ترکیب، لباس شما را برای رفتن به مهمانی بعداز ظهر تابستانی مناسب می‌کند.

 

کفش تخت برای تیپ روزمره:

کافی است یک کفش تخت رنگی که رنگ آن با رنگ یکی از طرح‌های به کار رفته در شلوار همخوانی دارد را انتخاب کنید. به این ترتیب استایل شما کاملا روزمره و دخترانه می‌شود.

از کیف دستی و دوشی استفاده کنید:

از یک کیف دستی یا دوشی زنانه برای ست خود استفاده کنید اگر یک ترکیب ساده می‌خواهید، کیف شما می‌تواند ساده با رنگ‌های کرم و شیری باشد.

اما اگر تاپ یا بلوز شما ساده است و به کمی طرح بیشتر نیاز دارید سراغ طرح‌های ریز و کوچک بروید.

می‌توانید رنگ کیف را با رنگ بلوز و تاپ یا رنگ طرح شلوار هم ست کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here