اپلیکیشن های زیبایی چهره

اینکه شما چه کسی هستید یا از کجا می‌آیید هیچ اهمیتی ندارد، بلکه امر ارزشمند این است که هیچ‌وقت برای پرورش زیبایی باطنی در خود و بخشش این زیبایی‌ها به دنیای پیرامون‌تان دیر نیست. هرچند هیچ‌کس نمی‌تواند ارزش زیبایی باطنی انسان‌ها را نفی کند، اما اینکه تمام تلاش خود را صرف پرورش زیبایی‌ ظاهری‌تان کنید نیز بخشی از حس زیبایی‌جویی انسان‌هاست. استفاده از تکنولوژی و وابستگی به آن، امروزه در تمام وجوه زندگی ما کاملا مشهود است و روز به روز نیز بیشتر و گسترده‌تر می‌شود؛ تا جایی‌که به جرات می‌توان گفت یافتن بخشی از زندگی روزمره که از این تاثیر در امان مانده باشد، تقریبا غیرممکن است. از سوی دیگر مبحثی که نه تنها در دنیای مدرن، بلکه سالیان سال است که به شدت مورد علاقه‌ی مردمان بوده است، مسئله‌ی سبک لباس پوشیدن و آرایش کردن است؛ بنابران کاملا طبیعی است که ببینیم پای تکنولوژی و اپلیکیشن ها به این عرصه نیز باز شده و به کمک عاشقان مد و زیبایی آمده باشد.

اپلیکیشن های زیبایی

به این بهانه قصد داریم در ادامه چند اپلیکیشن که در این راستا طراحی و به بازار عرضه شده‌اند را به شما معرفی کنیم:

Beautylish
اپلیکیشن زیبایی

با نصب این اپلیکیشن شما می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به زیبایی و همچنین توصیه‌های مفید بهترین آرایشگران مو و صورت در مورد نحوه‌ی آرایش را دریافت کنید. در واقع این اپلیکیشن تمام اطلاعات مورد نیاز شما در مورد محصولات آرایشی و تازه‌های آن، آخرین تغییرات و توصیه‌های موثری که در مورد آرایش کردن نیاز دارید را در اختیارتان قرار خواهد داد. در اینجا شما می‌توانید مدل‌های مختلف طراحی ناخن، انواع بافت‌ها و مناسب‌ترین نوع آرایش مو و صورت برای چهره‌تان را پیدا کنید؛ ولی خبر بهتر آن است که تمامی این‌ها همراه با آموزش گام به گامی هستند که اجرایشان را برای شما آسانتر خواهد ساخت. همچنین این اپلیکیشن داری فروم‌هایی‌ست که در آن می‌توانید سوال‌های خود را در تمامی این زمینه‌ها از متخصصان بپرسید و جواب آن را دریافت کنید.

Pretty in my Pocket
اپلیکیشن آرایشی

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به هنگام خرید لوازم آرایشی، انتخاب برایتان دشوار است، این اپلیکیشن احتمالا می‌تواند مشکل شما را تا حد زیادی حل کند. این برنامه تجربیات و نظرات دیگران و همچنین جلوه‌ی محصولی که در مورد انتخاب آن مرددید را بر روی صورت افراد حقیقی، در اختیارشما قرار خواهد داد. به این صورت که هر کسی می‌تواند به هنگام استفاده از یک محصول آرایشی عکس خود را در این برنامه به اشتراک بگذارد و با این کار به افراد دیگر اجازه دهد که جلوه‌ی واقعی آن را بر روی صورتشان ببینند. همچنین در مورد هر محصول یک بررسی مشترک توسط افراد مختلف صورت می‌گیرد که قابل دسترسی برای همگان است. هنگامی که بارکد یک محصول را اسکن می‌کنید تمامی این اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تصمیم گیری را برای شما آسان‌تر خواهد ساخت.

Skin better
اپلیکشین پوست

از آنجا که سلامت پوست نقش بسیار مهمی در زیبایی شما بازی می‌کند، مهندسان و متخصصان پوست با همکاری هم این اپلیکیشن را برای مراقبت از پوست شما طراحی کرده‌اند که احتمالا تکنولوژی بالای آن در آنالیز پوست، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. این اپلیکیشن از تکنولوژی اسکن پوست استفاده می‌کند که توسط متخصصان پوست توسعه یافته است و توانایی تشخیص نقاط خشک و چرب، قرمز و تیره، چروک‌ها و دیگر ایرادات پوست شما را دارد. زمانی که مشکلی تشخیص داده می‌شود اپلیکیشن به شما توصیه‌هایی خواهد داشت که ممکن است که برای حل مشکلتان مفید باشد. همچنین لیستی از محصولانی ارائه خواهد داد که متخصصان برای نوع پوست شما توصیه می‌کنند. به این منظور کافی‌ست عکسی از خود گرفته، برای خود پروفایلی بسازید و عکس خود را آپلود کنید و پس از آن منتظر باشد تا اپلیکیشن کار خود را انجام دهد. تمام این کارها تنها در چند دقیقه اتفاق می‌افتد.

Think dirty
اپلیکیشن زیبایی

این اپلیکیشن نیز به منظور محافظت از پوست و بدن شما طراحی شده است. با اینکه محصولات آرایشی به منظور زیبایی بیشتر به کار گرفته می‌شوند، بسیاری از آن‌ها حاوی مواد سمی هستند که برای سلامتی مضر است. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که چنانچه محصولی که قصد خرید آن را دارید حاوی این مواد باشد، بتوانید تشخیص دهید. تنها کافیست که بارکد محصول را اسکن کرده و یا نام آن را جستجو کنید، اپلیکیشن یه شما خواهد گفت که آن محصول از شماره ۱۰-۱ حاوی چه مقدار ماده سمی‌ست و به شما محصول کم خطرتری را معرفی خواهد کرد که لزوما در لیست گرانترین محصولات جای ندارند. البته این اپلیکیشن عمدتا در مورد محصولات آمریکایی و کانادایی کارایی دارد و بسیاری از محصولات کشورهای دیگر را پشتیبانی نمی‌کند.

Hair Color by Modiface
اپلیکیشن رنگ مو

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از امتحان کردن یک رنگ موی جدید واهمه دارید و ترجیح می‌دهید که به جای امتحان رنگی جدید همیشه همان رنگ موی قبلی خود را داشته باشید، استفاده از این اپلیکیشن راه خوبی برای دیدن رنگ های متفاوت و جدید بر روی موهایتان قبل از استفاده‌ی واقعی از آن رنگ است. البته نکته‌ی مثبت آن این است که مانند برخی دیگر از اپلیکیشن‌ها یک طرح مصنوعی از رنگ مورد نظر بر روی عکستان قرار نمی‌دهد، بلکه واقعا رنگ موی عکستان را عوض خواهد کرد. کافیست تنها عکس مورد نظر را آپلود کنید و قسمت موها را انتخاب کنید؛ بدین ترتیب اپلیکیشن متوجه خواهد شد که تعویض رنگ موها مورد نظر شماست، سپس می‌توانید از بین ۳۰ رنگ متفاوت رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید.

ModiFace MakeUp
اپلیکیشن آرایشی

این اپلیکیشن ساختاری مانند اپلیکیشن بالا دارد با این تفاوت که به جای رنگ مو، شما می‌توانید رنگ‌های گوناگون لوازم آرایش را انتخاب و با آن‌ها چهره‌ی خود را شبیه سازی کنید. با این اپلیکیشن شما نه تنها می‌توانید از بین هزاران رنگ مختلف لوازم آرایش انتخاب کنید، بلکه می‌توانید چهره‌ی خود را با ۴۰ مدل موی گوناگون شبیه‌‌ سازی کنید.

Idrated
اپلیکیشن سلامت پوست

یکی از چیزهایی که به طراوت و زیبایی پوست کمک زیادی خواهد کرد نوشیدن آب کافی در طول روز است، ولی متاسفانه خیلی از ما عادت به نوشیدن آب کافی و مرتب نداریم و به ندرت به سراغ بطری آب می‌رویم. این اپلیکیشن مقدار آب لازم بدن شما را با توجه به سن و وزنتان تخمین می‌زند و به شما زمان نوشیدن آن را یادآوری خواهد کرد. به این ترتیب نوشیدن آب به تدریج به عادت روزانه شما تبدیل خواهد شد و فواید بی‌نظیر آن را بر روی پوست خود خواهید دید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here