طراحی لاک ناخن نارنجی ، سفید با این روش ساده در خانه(ویدیو)

طراحی لاک ناخن برای خانم ها امری مهم تلقی میشود که باعث زیبایی بیشتر ظاهر آنها میگردد ، خیلی از خانم ها برای طراحی لاک ناخن خود به آرایشگرها و افراد حرفه ای مراجعه میکنند ، اما در اینجا آموزش طراحی لاک ترکیبی از رنگ های نارنجی و سفید را مشاهده میکنید ، این طرح که بسیار راحت و ساده میباشد و در خانه نیز با استفاده از دو رنگ لاک نارنجی و سفید و چند برچسب قابل اجرا است ، به شما این امکان را میدهد که بدون پرداخت هزینه و صرف زمان زیاد ، یک مدل لاک زیبا را در کمترین زمان ممکن برای خود طراحی کنید

 

نکته هایی برای داشتن ناخن های بلند سالم و براق

۱- از ناخن های خود استفاده ابزاری نکنید، به عنوان مثال هنگام باغبانی و یا در آوردن اجسام سفت و سخت مانند منگنه از ناخن های خود استفاده ننمایید.

۲- قبل از انجام کارهایی که با خاک در ارتباط است، مانند باغبانی، ناخن های خود را در صابون فرو ببرید تا آلودگی به زیر ناخن نفوذ نکنند.

۳- پس از کار با مواد آلوده، ناخن ها را با برس مخصوص ناخن تمیز نمایید.

۴- برای نرم کردن ناخن خود از براق کننده لب می توانید استفاده کنید.

۵- اگر همیشه از لاک و یا ناخن مصنوعی استفاده می کنید، یک دوره ۱ تا ۳ ماهه به ناخن خود استراحت دهید و از هیچگونه لاک و یا ناخن مصنوعی استفاده ننمایید. با انجام این کار ناخن سلامتی خود را باز خواهد یافت.

۶- پس از هر بار سوهان کردن ناخن، آنها را برای چند دقیقه درون آب گرم ماساژ دهید . بهتر است کمی صابون نیز به آب گرم اضافه نمایید تا چربی ناخن ها گرفته شود.

۷- قبل از لاک، می توانید کمی آستون استفاده کنید تا چربی ناخن را بزدایید. به این صورت، ناخن برای لاک زدن آماده می شود.

۸-براق کننده های ناخن را همیشه در یخچال نگهداری کنید تا نرم تر، بهتر و روان تر بماند. به این نکته توجه داشته باشید که براق کننده یخ زده هیچگاه جدا نخواهد شد. اگر احساس کردید که براق کننده شما سخت و یا چسبنده شده است، می توانید آن را در یک ظرف آب جوش قرار دهید تا نرم و روان گردد.

۹- از یک تکه کاغذ سمباده بر روی یک وسیله بلند و باریک نیز می توانید به جای سوهان ناخن استفاده کنید.

۱۰- سرعت رشد ناخن به عوامل گوناگونی مانند تغذیه، سن، بیماری ها، هورمون ها، فصول سال، نوع آب و هوا و عوامل بسیار دیگری بستگی دارد. بنابراین، نکات مربوط به همه عوامل بالا را برای داشتن ناخن های سالم و بلند رعایت نمایید.

۱۱- ناخن خود را زیاد تیز نکنید زیرا امکان شکستن و گیر کردن آن به جاهای مختلف بیشتر می شود.

۱۲- ناخن نباید زیاد در تماس با آب باشد زیرا آب موجب خشکی و شکنندگی ناخن می گردد.

۱۳- هنگام کوتاه کردن ناخن، گوشه های آن را حفظ کرده و خط رویش آن را به شکل مستقیم درآورید.

۱۴- همیشه با کمک مرطوب کننده ها ناخن خود را مرطوب نگه دارید.

۱۵- همیشه هنگام تماس با آب و یا مواد شوینده با دستکش دست های خود را بپوشانید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here