گلاره عباسی چهره برتر روز (2) بیوگرافی + عکس

گلاره عباسی متولد تیرماه ۱۳۶۲ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون و از جمله بازیگرانی است که با حضور در کلاس های امین تارخ رشد کرده است ، گلاره عباسی بازیگر جوان کشورمان یک خواهر دارد که کارشناس تغذیه هست خود او از سال ۸۲ به بازیگری پرداخته است و بازیگری  را در کلاس های آزاد امین تارخ آموزش دیده است.

گلاره عباسی

گلاره عباسی در کودکی

گلاره عباسی در کودکی

ورود گلاره عباسی به عرصه سینما

گلاره عباسی با بازی در فیلم سینمایی یک گزارش واقعی به کارگردانی داریوش فرهنگ در سال 1387 وارد سینما شد . گلاره عباسی در سال 1390 در فیلم سینمایی “اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند” به کارگردانی نرگس آبیار به ایفای نقش پرداخت. فیلم سینمایی “اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیکترند” به کارگردانی نرگس آبیار در جشنواره بین المللی فیلم زنان فرانسه نمایش داده شد و گلاره عباسی بازیگر به عنوان نماینده این فیلم سینمایی در فرانسه حضور یافت.همچنین این فیلم در جشنواره اسب نقره‌ای روسیه شرکت کرد و موفق شد دو جایزه منتخب تماشاگران و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کند. گلاره عباسی در فیلم شیار ۱۴۳ در کنار مریلا زارعی به عنوان خواهر یک رزمنده که به خوبی از پس لهجه کرمانی و نقش اش برآمده است  کاملا قابل تحسین هست.او با بازی در سریال شیدایی در میان مردم شناخته شد و به شهرت رسید.

 

گلاره عباسی و مریلا زارعیمریلا زارعی و گلاره عباسی

فیلم های سینمایی گلاره عباسی

شیار ۱۴۳

اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند

یک گزارش واقعی

صدای پای خدا

آذر

مقصد

تله فیلم های گلاره عباسی

شب سال نو

پلکانگلاره عباسی

عکس و بیوگرافی کامل گلاره عباسی

گلاره عباسی

سریال های گلاره عباسی

برادر (1395)

شهرزاد (1394)

کیمیا (1394)

مدینه (۱۳۹۳)

بی انتظار (۱۳۹۲)

تکیه بر باد

نون و ریحون

کتاب فروشی هدهد

بچه‌ها نگاه می‌کنند

گمشده

شیدایی

حیرانی

مهرآباد

در چشم باد

 

گلاره عباسی

 

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی خبر ازدواج با ادیب راد را از اینستاگرام خود منتشر کرد ، در اواخر رمضان سال گذشته بود که وی این خبر را منتشر کرد ، گلاره عباسی قبل تر درباره ی ازدواج اینگونه نظر داده بود : ازدواج یک نیاز است که باید به درستی و در زمان خودش اتفاق بیفتد و این زمان در مورد انسان ها و افراد مختلف متفاوت است. راستش را بخواهید به نظر من کسانی که ازدواج می کنند و اتفاقا ازدواج های درستی هم انجام می دهند، افراد شجاع تری و به نوعی در زندگی شان از روحیه مشارکت زیادی برخوردار هستند.

در مورد خودم باید بگویم به نوعی ازدواج را پای قسمت می گذارم و منتظر فرصتی هستم تا همه اتفاق ها در آن به درستی رخ دهد و بدون شتاب زدگی باشد. از طرفی در حال بالا بردن روحیه مشارکتم هستم و فکر می کنم تا آن زمان هم باید کمی بیشتر صبر کنم .

با این توصیف ازدواج از گلاره عباسی به نظر میرسد که اون زمان و شرایط مناسبی را برای ازدواج خود انتخاب کرده است

گلاره عباسی و همسرشگلاره عباسی و همسرشگلاره عباسی و همسرشگلاره عباسی و همسرش در جشن تولد پسر محسن چاووشی

شبنم قلی خانی چهره برتر روز (1) بیوگرافی + عکس

زندگی شخصی و علایق گلاره عباسی

گلاره عباسی همیشه خود را علاقمند به فیلم و کتاب معرفی کرده است و میگوید این دو بخشی از کارش محسوب میشوند و علاقمند به موسیقی های مهدی یراحی و محسن چاووشی نیز هست و همه ی اینها را جزیی از تفریحاتش میداند ، اما به گفته ی خودش اصلی ترین تفریح او وقت گذراندن با خانواده است ، او معتقد است که حتی در زمان بیکاری هم در کار بازیگران حواشی وجود دارد پس با خانواده بودن را بزرگترین و مهم ترین تفریح برای بسیاری از بازیگران از جمله خودش میداند.گلاره عباسی و خانوده اش

گلاره عباسی در کنار خواهر و خواهرزاده اش

گلاره عباسی عمل زیبایی را نمیپسندد

گلاره عباسی به هیچ وجه موافق با عمل زیبایی نیست او در این باره میگوید : به دو دلیل دوست ندارم سمت عمل‌های زیبایی بروم. اول اینكه دوست دارم ساده و طبیعی باشم و خیلی موافق نیستم با یك عمل جراحی صورتم حالت غیرطبیعی پیدا كند. دوم اینكه شاید عمل‌های زیبایی باعث شود انعطاف صورتم را از دست بدهم و نتوانم خیلی نقش‌ها را به خاطر از دست دادن حس صورت بازی كنم.

به هر حال نقش‌هایی با طبقات اجتماعی مختلفی مثل زنان شهرستانی یا پایین‌شهری وجود دارند كه تنها با صورت بكر و دست نخورده می‌توان سراغ آنها رفت. همین بكری از نظر من باعث روراستی است و باعث می‌شود عواطف راحت‌تر انتقال پیدا كنند و بیننده با نقش بهتر ارتباط برقرار كند.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here