گلشیفته فراهانی با سری تاس و بدون مو در فیلم  دزدان دریایی کارائیب 5 (عکس و تیزر فیلم)

گلشیفته فراهانی بازیگر که سینمای ایران که سالها پیش از ایران مهاجرت کرد ، هم اکنون در تازه ترین نقش خود در فیلم محبوب دزدان دریایی کارائیب به ایفای نقش پرداخته است ، گلشیفته فراهانی که همیشه نقش های جنجالی را برای خود انتخاب میکند ، این بار نیز با چهره ای بدون مو در حال ایفای نقش است . باید دید نقش اون چیست و در فیلم دزدان دریایی کارائیب 5 میدرخشد یا خیر .

گلشیفته-فراهانی

جدید ترین عکس منتشر شده از گلشیفته فراهانی در فیلم دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم دزدان دریایی کارائیب که یکی از محبوب ترین فیلم های سینمای جهان میباشد چندین سری ساخته شده است و اکنون نوبت سری پنجم آن است ، گلشیفته فراهانی با بازی در این فیلم شاید بهترین نقش خود را از زمان خروج از ایران ، بازی کرده است ، محبوبیت فیلم دزدان دریایی کارائیب به هیچ وجه قابل مقایسه با فیلم های قبلی که او بازی کرده است ، نیست. در اینجا تیزر فیلم دزدان دریایی کارائیب 5 را مشاهده میکنید.

 

شروع کار گلشیفته فراهانی در سینما

نام گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم فجر ، به عنوان جوان ترین بازیگری که موفق به کسب سیمرغ شده ، ثبت شده است. گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی ، بازی را در سینما را در سال ۱۳۷۶ با فیلم درخت گلابی به کارگردانی داریوش مهرجویی آغاز کرد. او همچنین در فیلم‌های دیگری چون زمانه، بوتیک”، اشک سرما، به نام پدر، میم مثل مادر، گیس بریده، سنتوری و درباره الی به ایفای نقش پرداخت.

درخت گلابی جایزه بهترین بازیگر نقش اول بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۷۶ را در سن ۱۴ سالگی برایش به ارمغان آورد.[۱] برای فیلم اشک سرما برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن از هشتمین دوره جشن خانه سینما شد و برای فیلم بوتیک جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بزرگ سه قاره (در نانت، فرانسه) را بدست آورد.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here