بدون آرایش پوست درخشانی داشته باشید!

چرخه آرایش روزانه و پاک کردن آن در شب، در صورتی که آسیب‌های احتمالی به پوست را در مورد آن در نظر نگیریم بسیار خسته کننده و وقت گیر است و با قیمت بالای محصولات آرایشی هزینه‌بر نیز هست. بسیاری از خانم‌ها آرزو دارند که بدون آرایش پوست زیبا و بی نقصی داشته باشند تا برای همیشه آرایش و فونداسیون را کنار بگذارند، اما این آرزو دست نیافتنی نیست و شما می‌توانید با رعایت چند نکته و انجام چند ترفند ساده در مدت کوتاهی پوست صاف و بی نقصی داشته باشید

پوست درخشان

وقتی می‌ خواهید واقعا بدرخشید لازم است محصولات مراقبت از پوست صحیح داشته باشید تا واقعا متفاوت باشید. درباره لایه ‌بردارهایی حرف می ‌زنیم که فورا به پوست رنگ و رو رفته جان می‌دهند. پس، اگر برای داشتن پوست درخشان که آرزویش را دارید، عذاب می‌کشید، اینجا محصولاتی که بهتر از آرایش عمل می‌کنند را به شما معرفی می‌کنیم:

بهترین ساینده‌ها برای پوست درخشان

سایش منظم صورت، بازسازی و احیای سلول های جدید را تسریع می‌کند و به سادگی به شما درخشندگی و به کل صورتتان روشنایی بیشتری می‌دهد، به همین دلیل است که همیشه این محصولات را در دسترس داریم!

پولیش نرم کننده و بازسازی منافذ پوست موراد ۳۰ دلار (Murad Pore ReformSkin Smoothing Polish)

بهتر است ۲ تا ۳ بار در هفته استفاده شود. این اسکراب کرمی براق کننده، ناخالصی‌ های عمیق را از بین برده و به شما نرمی ابریشمی و درخشش می ‎دهد.

ساینده عمیق ۲۴ دلار (Kate Sommervile ExfoliKate Intensive Exfoliating Treatment)

این لایه بردار موثر مناسب برای انواع پوست، نقطه‌های تیره و سطوح ناهموار را سریعا درمان می‌کند.

اسکراب پاک کننده منافذ ۸ دلار (Neutrogena Naturals Purifying Pore Scrub)

این اسکراب ملایم، ناخالصی‌های انباشته شده را از بین می‌ برد و فرمولاسیون ملایم حاوی پوست درخت بید و دانه جوجوبا برای استفاده روزانه مناسب است.

ساینده سریع صورت ۱۲۵ دلار (goop by Juice Beauty Exfoliating Instant Facial)

این محصول اساسی برای مراقبت از صورت، حاوی مواد ارگانیک مغذی است و با آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین B5، فورا به پوست شما درخشش می‌دهد.

بهترین لایه بردار برای پوست درخشان

لایه بردارها همان اندازه که در بهبود درخشش طبیعی موثرند، جای آکنه را از بین برده و بافت گرفته را بهبود می‌ بخشد. در اینجا چند محصول که بهترین ها در بین لایه بردارها هستند و پوسـت درخشان و خیره کننده را تضمین می‌کنند.

لایه بردار روزانه آکنه ۳۵ دلار (Exuviance Daily Acne Peel)

این پد لایه بردار آکنه، جوش ها و دانه‌ ها را از بین می‌ برد و می‌ تواند به صورت روزانه پس از شستشو استفاده شود.

پدهای عمیق صورت ۶۵ دلار (Colbert MD Intesify Facial Discs)

هر کدام از این پدهای مرطوب، یک میکرودرم ابریژن ملایم روی پوسـت شما انجام می‌دهد، سلول های مرده را از بین برده و به پوست شما انعطاف و درخشش می‌دهد.

لایه بردار پوست ۸۰ دلار (Tammy Fender Epi-Peel)

این فرمولاسیون جوان کننده که در یک شیشه عرضه می‌شود ، به پوسـت اکسیژن می ‌رساند و به این ترتیب گردش خون و سم زدایی را تحریک می‌کند.

لایه بردار آنزیم کدو تنبل و یام ۷۵ دلار (Eminence Yam & Pumpkin Enzyme Peel)

این لایه بردار ارگانیک، وگان و بدون گلوتین، سلول های مرده را از بین برده و بروز لکه‌های تیره را کاهش داده و حتی بروز خطوط نازک و آسیب های ناشی از نور خورشید را برای داشتن پوستی شفاف کاهش می ‌دهد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here