مدل آرایش صورت ملایم مناسب برای همه فصول

آرایش ملایم شاید برای همه ی خانم ها محبوب ترین نوع آرایش باشد ، چرا که بعضی از خانم ها به هیچ وجه دوست ندارند در هیچ مکانی بدون آرایش دیده شوند و یا آرایش نداشته باشند ، البته باید این نکته را در نظر گرفت که سعی کنید همیشه آرایش نکنید و اگر در طول روز آرایش داشتید سعی کنید در انتهای شب تمام صورت خود را بشویید و از سرم های مرطوب کننده استفاده کنید تا سلامت پوست شما در خطر نیوفتد. در اینجا تصاویری از آرایش ملایم بهمراه نکاتی در مورد آرایش کردن را برای شما آورده ایم.

آرایش ملایم

آرایش دخترانه میلایمآرایش ملایم

آرایش دخترانه ملایمآرایش ملایم

آرایش ملایم صورتآرایش ملایم

آرایش ملایم صورت و چشمآرایش ملایم

آرایش ملایم آرایش ملایم

انواع آرایش ملایم صورت و چشمآرایش ملایم

آرایش ملایم صورت و چشمآرایش ملایم

آرایش ملایم صورت

نکاتی در مورد آرایش کردن

توجه داشتن به هماهنگی رنگ رژلب با لباس منزل و یا با شال وروسری که برای بیرون رفتن از منزل می پوشید مهمترین قسمت آرایش در مرتب بودن وتغییرشما درمدت زمان کوتاه ست به طوری که تنها یک لایه رژبدون خط لب وگاهی خط لب بدون رژهم رنگ لباس منزل یا شال وروسری ، بر روی لبها بزنید وبرای شیک تر بودن از رنگهای ملایم ویا برق لب در انواع رنگها استفاده کنید تا بیرون ازمنزل نیز راحت تر باشید.

ابروهای تان را مرتب کنید : ابرو یکی از مهمترین بخش های صورت است و تاثیر زیادی بر صورت دارد. اندازه و فرم آن را می توانید در یک آرایشگاه خوب، تغییر دهید.

رژگونه بزنید : از رژگونه صورتی کمرنگ یا هلویی طبیعی استفاده کنید. این کار فقط کمی به صورت شما رنگ و لعاب می دهد اما زیبایی خاص به چهره شما خواهد داد.

برای انواع چشمها چه چشم ریز چه درشت وبا حالتهای مختلف ورنگهای متفاوت،استفاده از یک خط چشم مدادی سیاه وتنها یکبار کشیدن در داخل چشم، فرم وحالت چشم را نمایان ساخته وآن را از بی حالی در خواهد آورد که البته توجه داشته باشید فقط یک بار بکشید تا زیر چشمان شما سیاه نشود وتنها حالت ملایم وطبیعی به چشمها داده باشید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here