تازه ترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 

لباس مجلسی شیک – لباس مجلسی بلند – لباس مجلسی جدید

برای بسیازی از خانم ها به خصوص خانم هایی که علاقه دارند لباس های سنگین تری بپوشند ، لباس مجلسی بلند زنانه یک پیشنهاد بسیار جذاب است. اکثرا خانم های متاهل و میانسال نیز علاقمند به استفاده از لباس های مجلسی بلند هستند . در اینجا جدیدترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه را میبینید که میتوانید با الگوبردای از آنها یک لباس جذاب برای خود آماده کنید.

لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندانواع مدل های لباس مجلسی شیک بلند و جذاب زنانه و دخترانه 2017 لباس مجلسی بلندبه روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 لباس مجلسی بلندبه روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 لباس مجلسی بلندبه روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 لباس مجلسی بلندبه روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 لباس مجلسی بلندبه روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه 96 لباس مجلسی بلند

راهکارهایی برای پوشیدن دامن مشکی مجلسی

بهترین لباس‌های خود را بپوشید

برای مهمانی شبانه از دامن مشکی مجلسی استفاده کنید و آن را قطعه‌های نقره ای یا طلایی ست کنید. با توجه به موقعیت مکانی خود لباس بپوشید. برای مهمانی دوستانه تاپ تیره‌تر و کفش پاشنه بلندتری را انتخاب کنید، اما اگر برای شام دعوت شده‌اید کمی محافظه کارانه‌تر عمل کنید.
۱- تاپ براق نقره ای یا طلایی بپوشید. یک تاپ ساتنی، ابریشمی و یا تاپ پولک دار بپوشید.
۲- کفش پاشنه دار جلوباز متناسب با رنگ بلوز خود بپوشید.
۳- از زیورآلات بیشتر استفاده کنید. به گوشواره آویز بزرگ، دستبند، النگو و گردنبند بلند فکر کنید. با انتخاب جواهرات رنگی به لباستان رنگ دهید و  با استفاده از قطعه ای  نقره یا طلا  و سنگ روشن به آن  زرق و برق دهید.
از جوراب شلواری رنگ پا استفاده کنید و یا اصلا جوراب شلواری نپوشید.
از کیف براق استفاده کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می آید انتخاب کنید. و یا اگر از زیورآلات رنگی استفاده می‌کنید، می‌توانید از یک کیف رنگ روشن که به زیورآلات شما هماهنگی دارد استفاده کنید.

 

از لباس کوتاه مشکی استفاده کنید

یک تاپ زیبا انتخاب کنید. بلوزهای بدون آستین بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس کوتاه مشکی هستند، اما ممکن است گاهی لباس‌های آستین دار هم مناسب باشند. به دنبال تاپی از جنس دامن‌تان باشید. کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید، از زیورآلات زیبا استفاده کنید، الماس و مروارید برای موقعیت‌های رسمی انتخاب عالی هستند، اما گاهی استفاده از زیورآلات رنگی نیز میتواند مناسب باشد.
جوراب شلواری مشکی، رنگ پا و یا توری بپوشید. اگر سرد است، از یک شال استفاده کنید. از شال به جنس حریر استفاده کنید و به دنبال رنگ‌های طبیعی مثل مشکی، سفید، نقره‌ای و طلایی باشید. یک کیف زیبا انتخاب کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می‌آید انتخاب کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here