یکتا ناصر در جشنواره فیلم فجر شرکت میکند

یکتا ناصر که به تازگی صاحب فرزند شده است و کمتر در فضای سینما و تلویزیون حضور دارد ، امسال با دو فیلم “به کارگر ساده نیازمندیم” به کارگردانی همسرش منوچهر هادی و فیلم “فصل نرگس” به کارگردانی نگار آذربایجانی در جشنواره فیلم فجر شرکت خواهد کرد ،

یکتا ناصر که در گذشته موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم “یکی می‌خواد باهات حرف بزنه” شده بود این بار برای کسب سیمرغ نقش اول زن تلاش خواهد کرد . یکتا ناصر

یکتا ناصر و کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن

یکتا ناصر


یکتا ناصر در فیلم “به کارگر ساده نیازمندیم”
فیلم کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی می باشد که قرار است اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر 95 باشد و در بخش سودای سیمرغ این جشنواره حضور دارد.

“کارگر ساده نیازمندیم ” روایتگر مشکلات یکی از قشرهای کم درآمد جامعه است. در این فیلم آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، مجید اصغری، مهدی محرابی و روژین رحیمی طهرانی با همراهی با هنرمندان خردسال، آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی به ایفای نقش می پردازند.

هادی سال گذشته فیلم موفق و پرفروش و تجاری “من سالوادور نیستم ” را روانه سینماها کرد و این روزها نیز مشغول کار بر روی سریال “عاشقانه ها” است که برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود. هادی معتقد است، کارگر ساده نیازمندیم کامل ترین فیلم اوست و یکتا ناصر نیز در این فیلم نقشی متفاوت را بر عهده دارد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر در فیلم به کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی


یکتا ناصر در فیلم “فصل نرگس”

“فصل نرگس ” به کارگردانی نگار آذربایجانی دیگر فیلمی است که ناصر با آن به جشنواره می آید. یک فیلم اجتماعی دیگر با نگاه خاص کارگردان که در تولید فیلم اولش نیز این نگاه خاص را به نمایش گذاشته است.

این فیلم درباره زنانی است که در شرایط و موقعیت های خاصی قرار می گیرند و امیدوارانه در پی حل موضوعات زندگی هستند، زنانی که حس انسان بودن را می پرورانند. فیلم اثری پر بازیگر است ولوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است.

ریما رامین فر، امیر آقایی، پژمان بازغی، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزا آقایی، شیرین اسماعیلی و… با حضور گوهر خیراندیش و شبنم گودرزی، دیگر بازیگران “فصل نرگس” هستند. دومین اثر نگار آذربایجانی پس از “آیینه های روبرو” به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف در ژانر اجتماعی ساخته شده است.

یکتا ناصر

یکتا ناصر در فیلم فصل نرگس به کارگردانی نگار آذربایجانی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here