مدل های جدید مانتو مجلسی پاییزه برند Domod و راههای پوشیدن دامن کوتاه

مدل مانتو جدید – مدل مانتو پاییزه – مدل مانتو 2017 – مدل مانتو مجلسی شیک – مانتو مجلسی

مدل های مختلف مانتو با آمدن فصل جدید طراحی و روانه بازار میشوند ، بسیاری از خانم ها دوست دارند همیشه به روز باشند و مانتوهای جدید برندهای مختلف را تجربه کنند. در اینجا مدل های جدید مانتو مجلسی برند Domod را مشاهده میکنید که میتواند الگوی خوبی برای انتخاب یک مانتو مناسب برای شما باشد.

مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید  مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید  مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید  مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید  مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید  مدل مانتو جدیدمدل های جدید مانتو مجلسی  مدل مانتو جدیدمدل های جدید مانتو مجلسی  مدل مانتو جدیدمدل های جدید مانتو مجلسی  مدل مانتو جدیدمدل های جدید مانتو مجلسی  مدل مانتو جدید

 

راههای پوشیدن دامن کوتاه

دامن کوتاه از لباس‌هایی است که قدمت آن به حدود ۵۰ سال می‌رسد و ظهور آن با جنجال‌های فراوانی روبرو بوده است. این دامن‌ها که به دامن مینی هم معروف هستند به کوتاه‌ترین دامنی گفته می‌شود که می‌توان پوشید. پوشیدن آن در مهمانی‌های خودمانی می‌تواند انتخاب جالبی برای خانم‌ها باشد و در استایل ایجاد تنوع کند. اما چطور دامن کوتاه بپوشیم؟

تاریخچه دامن کوتاه

شروع پوشیدن دامن کوتاه به دهه ۱۹۶۰ میلادی و به شهر لندن باز می‌گردد. زمانی که ماری کوانت طراح معروف این دامن‌ها را طراحی و معرفی کرد و با استقبال خانم‌های جوان مواجه شد. طول این دامن‌ها به تدریج کوتاه تر شد تا جایی که جامعه به مخالفت با ان برخاست و استفاده از دامن کوتاه در بسیاری مکان ها ممنوع شد. اواخر دهه شصت میلادی به جنجال بزرگی میان زنان آزادی طلب و افراد محافظه کار تبدیل شد که در نهایت زنان پیروز شدند.

اما در دهه ۱۹۷۰ میلادی محبوبیت دامن‌های کوتاه کمتر شد چون پوشش‌های کوتاه و زننده مانع از آن می‌شد که با زنان با احترام برخورد شود. در دهه ۹۰ با مد شدن لباس‌های تنگ و کوتاه این مدل‌ها دوباره محبوبیت پیدا کردند و پس از آن شاهد حضور دامن کوتاه به صورت یک لباس کلاسیک بوده ایم.

 

استایل مناسب دامن کوتاه

اگر اندام شما این اجازه را می‌دهد و پاهای زیبایی دارید می‌توانید از این مدل دامن استفاده کنید. اما اگر بالای سی سال دارید بهتر است پوشیدن این دامن را حتی در مهمانی‌ها هم کنار بگذارید چون این لباس بیشتر مناسب خانم‌های نوجوان است.

اگر شرایط لازم سنی و جسمی را دارید پس باید یک دامن مناسب انتخاب کنید. رنگ‌های تیره و ساده بون طرح بهترین انتخاب هستند چون حالتی مدرن دارند. مدل مناسب دیگر که همیشه ترند است دامن کوتاه جین است.

اگر پاهای بلندی دارید می توانید دامن کوتاه را بدون جوراب شلواری بپوشید. کفش مناسب برای پوشیدن با این دامن صندل پاشنه بلند، کفش پاشنه بلند و بوت است اما از کفش های با پاشنه خیلی بلند استفاده نکنید.

اگر پاهای کوتاهی دارید یا پاهایتان کمی چاق هستند می توانید از جوراب شلواری تیره و مشکی استفاده کنید و همراه آن از کفش‌های پاشنه بلند برای بلندتر کردن قد خود استفاده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here