مدل های جدید مانتو پاییزه 96 +روش های پوشیدن مانتو مشکی

مدل مانتو مجلسی – مدل مانتو زنانه – مدل مانتو دخترانه – مدل مانتو پاییزه – مدل مانتو پاییزی – مدل مانتو جدید

مدل های مختلف مانتو پاییزی که برای فصول سرما طراحی شده اند میتواند هر خانمی را مجاب کند تا برای خرید لباس های پاییزی اقدام کند . لباس های پاییزی طرح های جالب و زیبایی دارند اما هیچ لباسی برای خانم ها مهم تر از مانتو نیست ، یک مانتو مناسب علاوه بر جذابیت و شیک بودن باید با الیاف مناسب دوخته شده باشد . در اینجا مدل های جدید مانتو پاییزه 96 را مشاهده میکنید که میتواند برای انتخاب یک مدل مانتو جذاب به شما کمک کند.

مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه

تازه ترین های مدل مانتو اسپرت برند پگاه و نحوه مانتو پوشیدن برای خانم های درشت و قد کوتاه

مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو زنانه پاییزه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه

به روزترین مدل های لباس مجلسی بلند زنانه برند AMZN

مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانهانواع مدل مانتو پاییزه دخترانه و زنانه مدل مانتو زنانه

 

روش های پوشیدن مانتو مشکی

مانتو ها بخش اصلی پوشاک زنان ایرانی را در بیرون از منزل تشکل می دهند و از این نظر اهمیت زیادی دارند. از طرف دیگر خانم های ایرانی پوشاک مشکی رنگ را به دلایل فرهنگی به رنگ های دیگر ترجیح می دهند در نتیجه مانتوی مشکی به جزء جدایی ناپذیر کمد لباس های زنان ایرانی تبدیل شده است. شاید تیپ زدن با مانتوی مشکی کار راحتی باشد اما چطور می توان در این تیپ ها ایجاد تنوع و جذابیت کرد تا زیادی کسل کننده و تکراری نباشند؟ چطور مانتوی مشکی بپوشیم؟

 

۱- زیر مانتوی مشکی یک پیراهن رنگی بپوشید

شما می توانید یک پیراهن رنگ روشن به ویژه سفید از زیر مانتوی خود بپوشید و یقه و سر آستین  های آن را خارج کنید تا دیده شوند. این ترکیب بسیار دوست داشتنی و جذاب خواهد بود.

 

۲- روی مانتو مشکی کت چرم بپوشید

کت چرم روی مانتوی مشکی هم در فصل های سرد کاربردی است و هم در استایل ساده شما از جهت بافت ایجاد تنوع می کند و شما را بسیار شیک پوش تر می کند.

 

۳- روی مانتو مشکی یک پیراهن رنگی طرح دار بپوشید

یک حرکت جسورانه اما جذاب که می تواند به استایل شما روح ببخشد و حتی در روزهای کمی خنک کاربردی هم باشد.

۴- از اکسسوری های جذاب استفاده کنید

وقتی مانتوی مشکی ساده خود را به تن دارید می توانید از اکسسوری های رنگی و متنوع مثل گردنبند و دست بند استفاده کنید تا تیپ شما جان بگیرد.

۵- بقیه لباس های خود را ست کنید

وقتی مانتو مشکی پوشیده اید می توانید کیف و کفش و شال خود را از رنگ های شاد و هماهنگ انتخاب کنید و استایل خود را ارتقا دهید اما زیاده از حد ست نباشید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here