مدل های جدید لباس مجلسی زنانه برند AVA

مدل لباس زنانه – مدل لباس زنانه مجلسی – مدل لباس مجلسی جدید – مدل لباس میدی مجلسی 

لباس های مختلف مجلسی برای جذابیت یک خانم خوش سلیقه طراحی شده است ، لباس هایی که با پوشیدن آنها جذابیت شما چندین برابر میشود ، در اینجا میخواهیم جدیدترین مدل های لباس مجلسی زنانه برند AVA را بررسی کنیم

مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96 مدل لباس مجلسی جدیدمدل لباس مجلسی جدید 96

چطور لباس زنانه را با شلوار جین مشکی ست کنیم؟

بلوز جین و شلوار جین مشکی

بلوز جین همراه با یک شلوار جین جذب مشکی بسیار شیک و جذاب است. بهتر است همراه این ست از کمربند استفاده کنید و برای داشتن ظاهری امروزی و شیک، آن را با نیم بوت ست کنید.

 

 

بلوز طرح‌دار و شلوار جین مشکی

بلوز طرح‌دار و شلوار مشکی یک ست شیک و همه کاره برای خانم‌ها است. بلوز شطرنجی، گل‌دار، راه‌راه و… برای ایجاد این ست بسیار مناسب است. کفش پاشنه بلند برای این ست مناسب است تا یک استایل رسمی داشته باشید. اما برای داشتن یک استایل غیررسمی بهتر است از یک کفش عروسکی تخت استفاده کنید.

 

 

ژاکت چرم و شلوار جین مشکی

یک ست بسیار راحت و جذاب با همراه کردن ژاکت چرم و شلوار جین مشکی ساخته می‌شود. در هر موقعیتی می‌توانید از یک ژاکت چرم همراه شلوار جین استفاده کنید.

 

 

 

تی‌شرت طرح‌دار و شلوار جین مشکی

پوشیدن یک تی‌شرت ساده یا طرح‌دار همراه شلوار جین مشکی، استایل روزانه و غیررسمی دختران فرانسوی است.  تی‌شرت طرح‌دار سفید و مشکی همراه این شلوار و کفش‌های عروسکی تخت استایلی است که برای یک دورهمی دوستانه بسیار مناسب و شیک است. البته همراه این ست یک کیف فانتزی یا مشکی کوچک ساده هم ضروری است.

 

کت مشکی و شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی همراه یک کت ساده، یک استایل رسمی و یا غیررسمی می‌تواند بسازد که بسته به اکسسوری و نوع کیف و کفش با هم فرق می‌کنند.

 

 

کت جین و شلوار جین مشکی

کت جین آبی، با شلوار مشکی سنگ‌شور، ظاهری دوست‌داشتنی و جذاب ایجاد می‌کند. این ست راحت را می‌توان در هر فصل مطابق سبک راک، در مهمانی‌ها و دورهمی‌های خودمانی پوشید. این ست را با اکسسوری و زیورآلات مناسب، بهتر کنید.

 

 

پیراهن چهارخانه و شلوار جین مشکی

شلوار مشکی جین با یک بلوز چهارخانه، ظاهری فوق‌العاده‌ شیک و خاص می‌سازد. این لباس‌ها را می‌توانید با کتانی و یا نیم‌بوت تخت تکمیل کنید.

 

بلوز سفید و شلوار جین مشکی

بلوز سفید همراه شلوار مشکی جین یک ترکیب کلاسیک است که به دلیل راحت هماهنگ شدن با هر لباس‌ دیگری، طرفداران زیادی دارد. بلوز سفید خود را داخل شلوار بگذارید تا ظاهری مدرن و بسیار شیک داشته باشید. پوشیدن این لباس‌ها همراه کفش مشکی پاشنه بلند یک ست رسمی ایجاد می‌کند که همراه با ساعت و اکسسوری مناسب دیگر تکمیل می‌گردد. بهتر است از انواع گردنبند بزرگ و نیم‌بوت همراه این ست استفاده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here