مدل های جدید مانتو پگاه + روش هایی برای انتخاب طرح پارچه مانتو زنانه

مدل مانتو اسپرت – مدل مانتو جدید – مدل مانتو بلند – مدل مانتو 2017 – مانتو مجلسی – لباس مجلسی زنانه

داشتن مدل های مختلف مانتو برای خانم ها بسیار مهم است و این که چه طرحی را برای پارچه خود انتخاب کنند نیز بسیار مهم است ، هر مانتو دارای طراحی هست که برای مکان و مقصد خاصی طراحی شده اند

در اینجا جدیدترین مدل های مانتو پگاه به همراه روش هایی برای انتخاب طرح پارچه مانتو زنانه را مشاهده میکنید.

مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو جدید اسپرت مدل مانتو جدیدانواع مدل مانتو اسپرت مدل مانتو جدید

انواع مدل مانتو جدید اسپرت راهکارهایی برای انتخاب طرح پارچه مانتو

در دنیای امروز پارچه ها از لحاظ طرح و رنگ تنوع بالایی دارند. اما یک مانتو مناسب چه نوع طرح و رنگی دارد؟ کدام طرح پارچه را برای مانتو انتخاب کنم؟ در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

۱- پارچه ساده

انتخاب رنگ مناسب در مانتوهای ساده اهمیت زیادی دارد.

 

۲- پارچه راه راه

پارچه‌های راه راه یکی از سخت‌ترین نوع پارچه برای انتخاب مانتو است. با این حال اگر این مدل مانتوها با دقت انتخاب شوند، بسیار زیبا و جذاب خواهند بود.

به طور کلی، هر چه فاصله بین خطوط منظم‌تر و رنگ بندی آن‌ها نزدیک به هم باشد یا در صورت تغییر، رنگ‌ها بیش از دو رنگ نباشد مناسب‌تر خواهد بود. یعنی مانتویی که راه راه عمودی منظم دارد و دارای دو رنگ بوده و پهنای خطوط و فاصله ها کم باشد، اندام شما را متناسب‌تر نشان خواهد داد.

 

۳- مانتو با پارچه طرح‌دار

پارچه‌های طرح‌دار از لحاظ طرح پارچه، اندازه و فاصله‌ بین طرح‌ها و چاپ پارچه، رنگ بندی مناسب و نحوه قرار گیری طرح‌ها در سطح پارچه باید مورد توجه قرار گیرند.

اندازه طرح پارچه: هر چه قدر طرح پارچه ریزتر، فرد لاغرتر و هر چه قدر درشت‌تر فرد چاق‌تر دیده می‌شود.

نوع طرح پارچه‌ها: طرح‌هایی که به صورت عمودی روی پارچه قرار گرفته‌اند فرد را بلندتر و طرح‌هایی که به صورت افقی روی پارچه قرار گرفته‌اند فرد را چاق‌تر نشان می‌دهند.

 

۴- مانتو با پارچه های حاشیه دار

آن چه در پارچه‌های حاشیه‌دار باید نظر گرفته شود رنگ، طرح، میزان پهنای حاشیه و امتداد حاشیه در پارچه است. ترکیب رنگی در حاشیه بسیار مهم است. اگر حاشیه پارچه از لحاظ رنگی با زمینه پارچه هماهنگ باشد قدرت چندانی ندارد و کم تاثیر است. اما هر چه قدر حاشیه‌ها رنگین‌تر و نمایان‌تر باشند دید بیشتری را به سمت خود جلب می‌کنند.

۵- مانتو با پارچه چهارخانه

مطمئنا شما مانتو با پارچه چهارخانه زیاد دیده‌اید. نکته قابل توجه این است که هر اندازه چهارخانه ریزتر و مرتب‌تر باشند اندام را ظریف‌تر و هر اندازه نامرتب و درشت باشند ظاهر و اندام را پرتر و چاق‌تر نشان می‌دهند. لازم به ذکر است که پارچه‌های چهارخانه نسبت به بقیه پارچه‌ها فرد را پرتر نشان می‌دهند و بسیار مناسب افراد بلند قد و لاغر است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here