مدل های جدید شال و روسری حریر 2018

شال و روسری جدید – مدل شال و روسری بستن – مدل شال و روسری حریر

شال و روسری از ارکان اصلی لباس خانم ها محسوب میشود که برای انتخاب مدل های مختلف آن باید دقت زیادی به خرج داد ، در اینجا جدیدترین مدل های شال و روسری حریری 2018 را مشاهده میکنید.

مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریرمدل شال و روسری حریر مدل شال و روسری حریر

نحوه ست کردن کت تک مجلسی با لباس ها

معمولا هر خانمی تعدادی کت تک زنانه مجلسی با رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت در کمد لباس خود دارد، این قطعه اساسی زنانه، همیشه و در هر زمانی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این لباس می‌تواند ظاهری جذاب و ساده برای شما فراهم آورد و اگر به درستی با لباس‌های دیگر ترکیب شود، می‌تواند ظاهری خاص و بی نقص به شما بدهد. در این مطلب روش‌های پوشیدن کت تک زنانه مجلسی و ترکیب مناسب برای آن را بررسی خواهیم کرد.

ترکیب کت تک زنانه مجلسی با پیراهن کوتاه

ترکیب یک کت ساده همراه یک پیراهن کوتاه، بسیار شکیل است. از انواع پیراهن با دامن به فرم A استفاده کنید. این ترکیب مناسب، ظاهری رسمی و بسیار شیک به شما خواهد بخشید که مناسب هر مهمانی است که نیاز به تیپی رسمی و شیک دارید. توجه کنید در این ست می‌توانید از انواع گردنبند بزرگ و یک کفش پاشنه بلند مناسب استفاده کنید. همچنین از یک رژ لب و مدل موی شیک استفاده کنید.

 

ترکیب کت تک زنانه مجلسی با دامن بلند

ترکیب یک کت تک مجلسی برش‌دار همراه یک دامن ماکسی، می‌تواند ترکیبی لوکس و بی نقص برای شما فراهم آورد. این سبک را با یک گردنبند بلند، کیف دوشی کوچک، کفش تخت و آرایشی ملایم تکمیل کنید.

 

ترکیب کت تک زنانه مجلسی با سرهمی

لباس مجلسی سرهمی در میان خانم‌های جوان و طراحان مد طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم به پوشیدن این لباس علاقمند هستید، می‌توانید این لباس را در جشن عروسی و مراسم مهم استفاده کنید. لباس سرهمی همراه یک بلیزر شخصیتی جسور و خلاقانه با اعتماد به نفس بالا را نشان می‌دهد. ترکیب رنگ این ست را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. فقط توجه کنید که استفاده از صندل یا کفش پاشنه بلند همراه این ست بسیار شیک خواهد بود.

 

ترکیب کت تک زنانه مجلسی با پیراهن ماکسی

پیراهن­‌های ماکسی، لباس‌هایی هستند که استایلی کاملا زنانه و شیک به شما می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم از یک پیراهن ماکسی، همراه یک کت تک مجلسی هماهنگ با رنگ پیراهن خود استفاده کنید. همراه این ست لباس از اکسسوری و کیف و کفش مناسب استفاده کنید تا ظرافت و زنانگی این لباس حفظ گردد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here