مدل های تازه تونیک مجلسی جدید + روش انتخاب لباس مناسب با رنگ چشم

تونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی 

تونیک یکی از لباس های مجلسی مورد علاقه خانم ها است که در مجالس مختلف مثل مهمانی ها و دورهمی ها استفاده میشود ، اما انتخاب یک مدل تونیک مجلسی و شیک بسیار مهم است ، چرا که این نوع لباس میتواند طراحی بسیاری متفاوتی نسبت به سایر لباس های مجلسی داشته باشد از کوتاه تا بلند و رنگ های مختلف تونیک تاثیر زیادی در ظاهر یک خانم در مهمانی دارد ، در ادامه مدل های تونیک مجلسی جدید را میبینیم.

تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید تونیک مجلسی جدید مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدیدمدل تونیک ایرانی

شیک ترین مدل های لباس مجلسی زنانه بلند

تونیک مجلسی جدید مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدید مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی 

مدل های جذاب لباس شب زنانه 2017

 

تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید تونیک مجلسی جدیدتونیک مجلسی جدید – مدل تونیک اسپرت – مدل تونیک نخی – مدل تونیک ایرانی  تونیک مجلسی جدید

روش انتخاب لباس مناسب با رنگ چشم

انتخاب لباس برای روز

۱- اگر رنگ چشم‌تان آبی است بهتر است لباس‌هایی بپوشید که رنگ آن‌ها خنثی است. رنگ‌های سرمه‌ای، زیتونی، کرم و خاکستری رنگ‌های خنثی هستند.

۲- رنگ‌های خنثی معمولا با همه‌چیز ست می‌شوند. اگر نمی‌خواهید ظاهر بی روحی داشته باشید، می‌توانید از رنگ‌های خنثی در کنار لباس‌های رنگی استفاده کنید تا زیبایی چشم‌تان را بیشتر نشان دهید. برای مثال اگر قصد پوشیدن یک بلوز صورتی را دارید در کنار آن از یک شلوار زیتونی استفاده کنید.

 

۳- اگر چشم‌های سبز دارید از رنگ ارغوانی استفاده کنید. رنگ ارغوانی با رنگ سبز کنتراستی زیبا برقرار کرده و باعث می‌شود در طول روز چشم‌های شما بهتر دیده شوند. برای برجسته کردن چشم‌های سبز به دنبال رنگ ارغوانی باشید. برای مثال پیراهن، کت و یا شلوار ارغوانی رنگ بپوشید.

 • اگر چشم‌های فندقی دارید از رنگ‌های بنفش کم‌رنگ ( رنگ گل‌های لاوندر)  استفاده کنید. با وجود اینکه رنگ فندقی در کنار رنگ‌های تیره بهتر دیده می‌شود، برای ساعات روز باید به سراغ رنگ‌های روشن‌تر بروید. رنگ بنفش کم‌رنگ باعث می‌شود در طول روز چشم‌های شما بهتر دیده شود.
 • اگر بنفش به نظر شما خیلی زنانه است و مناسب نیست، می‌توانید قسمت کوچکی از ست خود را به این رنگ اختصاص دهید. برای مثال پیراهن زیر کت خود را بنفش کم‌رنگ انتخاب کنید.
 • اگر چشم‌های قهوه‌ای دارید از رنگ آبی تیره استفاده کنید. آبی تیره چشمان شما را از اختفا بیرون می‌آورد. اگر به مهمانی در روز دعوت شدید، بهتر است، لباس آبی تیره خود را بپوشید.
 • برای موقعیت‌های دوستانه‌تر شلوار جین آبی هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد.
 • برای موقعیت‌های رسمی‌تر به دنبال بلوز دکمه‌دار، کت، ژاکت و یا پیراهن باشید.

 

انتخاب لباس برای مهمانی‌های شب

 

 • اگر چشم‌های فندقی دارید از رنگ زغالی استفاده کنید. برای شما بهتر است که در شب از رنگ‌های تیره استفاده کنید. به دنبال یک ست زغالی باشید. برای مثال می‌توانید یک کت زغالی و یا یک پیراهن زغالی بپوشید.
 • اگر چشم‌های سبز دارید لباس‌های با رنگ سبز خزه‌ای بپوشید. چشمان سبز در شب بسیار عالی دیده می‌شوند، اگر از رنگ سبز خزه‌ای استفاده کنید این رنگ به خوبی با رنگ طبیعی چشم‌های شما هماهنگ می‌شود.
 • رنگ سبز خزه‌ای یک رنگ معمول برای ژاکت و کت است. سعی کنید از آنها استفاده کنید.
 • اگر چشم‌های قهوه‌ای دارید لباس‌هایی با رنگ صورتی ملایم بپوشید. رنگ صورتی ملایم چشم‌های شما را بهتر نشان می‌دهد. یک ست صورتی انتخاب کنید و یا از ستی که در آن از صورتی استفاده شده باشد کمک بگیرید. برای مثال می‌توانید یک پیراهن بندی بپوشید و یا اینکه بلوز زیر کت‌تان را صورتی انتخاب کنید.
 • دقت کنید که به سراغ ملایم‌ترین و مات‌ترین رنگ صورتی بروید. صورتی پررنگ چشم‌های شما را خوب نشان نمی‌دهد.
 • اگر چشم‌های آبی دارید لباس‌های با رنگ صورتی روشن و یا سرخابی بپوشید. این رنگ چشم‌های آبی شما را در شب بسیار زیبا جلوه می‌دهد. اکثر مردم این رنگ را به تنهایی جذاب می‌دانند. شما می‌توانید ترکیبی از این رنگ را در ست‌تان استفاده کنید.
 • برای مثال می‌توانید پیراهنی با خال‌خال‌های سرخابی بپوشید و یا یک بلوز سرخابی زیر کت بپوشید.

 

از اکسسوری استفاده کنید

 

 • از زیورآلاتی استفاده کنید که با رنگ چشم‌تان هماهنگی داشته باشد. اگر رنگی که به چشم‌های شما می‌آید را دوست ندارید، از زیورآلاتی که چشم شما را بهتر نشان می‌دهد استفاده کنید. استفاده از چنین زیوآلاتی توجه را به سمت چشم‌های شما جلب می‌کند. از زیورآلاتی استفاده کنید که به رنگ چشم‌هایتان هستند.

 

 • نیازی نیست که به خود سخت بگیرید، برای مثال استفاده از یک گردنبد، کمک بزرگی به شما می‌کند.
 • اگر اهل استفاده از زیور آلات نیستید از دیگر اکسسوری‌ها مثل ساعت مچی به رنگ چشم‌هایتان استفاده کنید.
 • کروات خود را با رنگ چشم‌تان هماهنگ کنید. این کار یکی از راه های عالی برای جلب توجه کردن چشم‌های شماست. برای مثال اگر چشم‌های قهوه‌ای دارید به سراغ کروات قهوه‌ای بروید. استفاده از کروات هم‌رنگ چشم یکی از زیرکانه‌ترین راه‌ها برای نشان دادن چشم، بدون اینکه از رنگی بیش از حد در ست‌تان استفاده کنید است.
 • این کار ایده‌ی خوبی است، به‌ ویژه اگر استفاده از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و مشکی را ترجیح می‌دهید، اما می‌خواهید که دیگران به چشم‌های شما توجه کنند.  به جای پوشیدن یک پیراهن مردانه که چشم‌های سبز شما را نشان دهد می‌توانید از یک کروات سبز استفاده کنید.
 • برای چشم‌های فندقی و قهوه‌ای می‌توانید از خط چشم برای جلب توجه کردن آنها استفاده کنید. چشم‌های قهوه‌ای مزیتی که دارند این است که به راحتی می‌توان با انتخاب خط چشم مناسب آنها را جذاب کرد.
 • برای چشم‌های فندقی از خط‌ چشم بنفش تیره و برای چشم‌های قهوه‌ای از آبی لاجوردی استفاده کنید.
 • چشم‌های سبز و آبی را با استفاده از خط‌ چشم روشن‌تر نشان دهید. چشم‌های آبی و سبز معمولا وقتی که روشن‌تر می‌شوند بهتر به چشم می‌آیند. خط‌ چشم سفید و خاکستری معمولا انتخاب خوبی برای بزرگ‌تر و برجسته‌تر کردن چشم‌های شماست.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here