عکس های جدید هستی مهدوی + بیوگرافی

بازیگران ایرانی – بازیگر زن ایرانی – بازیگران

هستی مهدوی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که به سرعت در حال پیشرفت و ترقی است و جز بازیگران آینده دار سینمای ایران محسوب میشود. او متولد 21 آذر 1370 در تهران است. او نقش های متفاوتی بازی کرده و قدرت خود را در ایفای نقش های مختلف نشان داده است.

وی در سریال‌های جراحت، مادرانه، و فیلم‌های سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو بازی کرده است که نوع نقش‌هایش گوناگون است.

هستی مهدوی

بازی هستی مهدوی در سوت پایان

سامان و سحر زوج مستندسازی هستند که زندگی آرامی را در شهر تهران می گذرانند. اما در فیلمی که سامان برای تلویزیون ساخته صحنه ای خراب می شود و سامان به علت گرفتاری، تکرار صحنه فیلمبرداری را به همسرش سحر می سپارد. سحر، دختری که در آن صحنه بازی کرده را به همراه دستیارش بعد از جستجوی فراوان پیدا می کند اما با نزدیک شدن به دختر متوجه مشکل بزرگی در زندگی او می شود.

هستی مهدوی هستی مهدوی هستی مهدوی

فیلم های سینمایی هستی مهدوی

آذر (۱۳۹۵)
کمدی انسانی (۱۳۹۵)
لابی (۱۳۹۵)
۵۰ کیلو آلبالو (۱۳۹۴)
چهارشنبه (۱۳۹۳)
نیم (۱۳۹۳)
زبان مادری (۱۳۸۹)
سوت پایان (۱۳۸۹)
هستی مهدوی‌ فر بازیگر

هستی مهدویعکس های هستی مهدوی فر هستی مهدویمجموعه تلویزیونی
حانیه (۱۳۹۳)
گذر از رنج‌ها (۱۳۹۲–۱۳۹۳)
مادرانه (۱۳۹۲)
جراحت (۱۳۸۹)

هستی مهدوی هستی مهدوی

علاقه هستی مهدوی به بازیگری یا فیلم سازی؟

هستی مهدی درباره علاقه به به بازیگری یا فیلم سازی اینگونه جواب داد :راستش را بگویم؟ (می خندد) فیلمسازی را؛ چون احساس می کنم وقتی بازیگرم، خود واقعی ام نیستم و این خودم نیستم که مرا کنترل می کند. ترجیحم این است خودم مدیریت را بر عهده داشته باشم تا شرایط را به گونه ای که هست، تدارک ببینم. بازیگری از بیرون خیلی خوشایند و شیرین و راحت به نظر می رسد. در صورتی که اصلا این طور نیست.هستی مهدوی هستی مهدوی هستی مهدوی هستی مهدوی هستی مهدوی

عکس های هستی مهدوی فرهستی مهدویعکس های هستی مهدوی فر هستی مهدوی هستی مهدویعکس های هستی مهدوی فر هستی مهدوی

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here