مدل های جدید کیف زنانه برای پاییز و زمستان + روش های ست کردن کیف و کفش 

کیف و کفش زنانه – کیف زنانه – کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم

کیف یکی از اکسسوری های مهم زنان محسوب میشود که باید متناسب با تیپ و موقعیت زمانی و مکانی انتخاب شود ، ست کردن کیف و کفش با سایر اکسسوری ها مثل روسری یا زیورآلات و … زیبایی یک خانم را چند برابر میکند . در اینجا مدل های جدید کیف زنانه مناسب برای فصول پاییز و زمستان که از طرف برند های مختلف عرضه شده است را مشاهده میکنید.

کیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانه – کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانهکیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانه – کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانهکیف زنانه مجلسیکیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانه – کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسیکیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانهکیف زنانه مجلسیکیف و کفش زنانه – کیف زنانه – کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسی کیف زنانه مجلسی – کیف زنانه چرم کیف زنانه مجلسی

روش های ست کردن کیف و کفش

 

اگر شما کیف و کفش‌های ست را دوست داشته باشید، کسی نمی‌تواند شما را از آن منع کند ولی پیشنهاد می‌شود به راهنمایی‌هایی که ما در این پست برای شما داریم توجه کنید.

-اگر عادت کرده‌اید که همیشه کیف و کفش‌تان یک رنگ باشد، به شما پیشنهاد می‌دهیم که به عنوان مثال از کیف چرم قهوه‌ای به همراه کفش جیر به همان رنگ استفاده کنید یا بالعکس. این تفاوت در بافت باعث زیبایی بیشتر ست شما می‌شود.

 

-اگر می‌خواهید از کیف یا کفشی طرح‌دار استفاده کنید، به یاد داشته باشید که همیشه یکی از آن‌ها دارای طرح و دیگری ساده باشد. زیرا اگر هر دو دارای طرح باشند، ست کیف و کفش را شلوغ می‌کنند و از دیده شدن اجزای دیگر لباس‌تان جلوگیری می‌کنند.

 

-انتخاب کیفی براق به همراه کفش هم رنگ آن ولی مات ترکیب بسیار فوق العاده‌ای محسوب می‌شود. حتی اگر به یک رنگ نیز نباشند، زیبایی خود را حفظ می‌کنند. به عنوان مثال: کیف دستی بژ به همراه کفش براق برنز یا طلایی.

 

اگر می‌خواهید استایلی چشمگیر داشته باشید، همیشه کیف و کفش‌تان را مناسب با موقعیت‌ها و حتی آب و هوا انتخاب کنید. به عنوان مثال برای هر کدام از موقعیت‌های ورزشی، رسمی، جشن‌ها و مهمانی‌ها از کیف و کفشی جداگانه و مناسب باید بهره ببرید. برای روزهای سرد،  کفش‌های بسته  و چکمه‌های سبک بهترین گزینه محسوب می‌شوند و برای روزهای آفتابی فصل بهار و تابستان صندل‌های راحت و شاد بسیار پیشنهاد می‌شوند.

این نوع کیف‌ها برای نوجوان‌ها و جوانان بسیار جذاب است. زیرا دخترهای جوان بیشتر به دنبال متفاوت بودن هستند. کیف‌های طرح‌دار و یا جلا داده شده با زیپ، زنجیر و سایر عناصر تزئینی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here