استایل های خیابانی برتر زنان نیویورک در فصل تابستان + 10 نکته کلیدی برای پوشیدن لباس زنانه مناسب

لباس زنانه – لباس دخترانه اسپرت – لباس زنانه اسپرت مجلسی – لباس زنانه اسپرت – ست لباس زنانه

لباس های برتر زنانه در فصول بهار و تابستان به انتخاب مجله مد و زیبایی هارپربازار صورت گرفته که استایل های جذاب به همراه تیپ های خاص و به روز زنان نیویورکی در تصاویر زیر قابل مشاهده است .

لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس زنانه اسپرت  لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرتانواع لباس دخترانه اسپرت لباس زنانه اسپرت

10 نکته کلیدی برای پوشیدن لباس زنانه مناسب 

۱- بهترین ویژگی‌هایتان را رو کنید

هیچ کس کامل نیست و هیچ کس هم از شما انتظار ندارد که کامل باشید. همه در بدن خود، هم قسمت‌های دوست داشتنی و هم قسمت‌های نچسپ دارند. کافیست بهترین ویژگی‌های بدنتان را پیدا کنید و آن‌ها را به نمایش بگذارید. با تمرکز بر نواحی دوست داشتنی بدنتان، شما این اعتماد به نفس را پیدا می‌کنید که آن‌چه به نمایش گذاشته می‌شود، همان است که می‌خواهید. اگر پاهای فوق‌العاده‌ای دارید، برای تأکید بر شکل زیبای پایتان، دامن مناسب بپوشید. اگر اندام ریز و ظریفی دارید، خطوط ساده و ممتد با کمترین میزان پارچه‌ی ممکن، برای کشیده به نظر رسیدن شما مناسب هستند. اندام‌های به شکل ساعت شنی، باید بر کمر باریک خود تأکید کنند. در حالی که اندام‌های گلابی شکل، بهتر است لباس تیره برای پایین‌ تنه‌‌ی خود انتخاب کنند تا توجه را به بالا تنه‌ منتقل شود. هر هیکلی دارید، لباس خود را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید تا نکات مثبت خود را به نمایش بگذارید.

 

۲- خودتان را بهتر بشناسید

همه چیز بستگی به سعی و خطا دارد. استایل‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه تیپ لباس‌هایی بیشتر برازنده‌ی شما هستند. به یک استایل خاص عادت نکنید: ذهن باز داشته باشید، چیزهای جدید را امتحان کنید و ریسک کنید – ممکن است خودتان هم غافلگیر شوید!

 

۳- همه‌ مد‌ل لباس برای همه به وجود نیامده‌اند

همه‌ی مد‌ل لباس‌ها و استایل‌ها مناسب هر اندامی نیستند. اینکه لباس یا تیپ خاصی مد است، به این معنی نیست که شما باید آن را بپوشید. لباس‌های خود را بر اساس فرم بدن، سبک زندگی و شرایط فرهنگی خود انتخاب کنید. طرح‌ها و پارچه‌های خوشایند را انتخاب کنید که عیوب شما را استتار کنند، نه این که بر روی آن‌ها تأکید کنند. همیشه ترجیح بر مناسب بودن به جای روی مد بودن بدهید و به یاد داشته باشید که بعضی مد‌ها برای همه به وجود نیامده‌اند.

 

۴- پارچه مهم ترین چیز در لباس زنانه است

هر پارچه‌ای ویژگی‌های منحصر به فرد و متفاوت خود را دارد و بر تن هر کس یک جور خاص به نظر می‌رسد. پس هر پارچه‌ای مناسب شما نیست. برای این که نواحی نگران‌کننده‌ی بدن‌تان کمتر به نظر برسند، از انتخاب پارچه‌های خیلی براق پرهیز کنید. زیرا این پارچه‌ها نور را جذب می‌کنند و ممکن است این نواحی از بدن شما را بزرگتر نشان دهند. علاوه بر این، این جور پارچه‌ها، توجه را به نواحی مشکل‌ساز بدن شما جلب می‌کنند. پس بهتر است برای این نواحی، از پارچه‌های مات استفاده کنید. برای تأکید بر نواحی جذب بدن خود، از پارچه‌های براق استفاده کنید. اگر در بدن خود برجستگی‌های زیبایی دارید، برای پوشش این نواحی، از پارچه‌های با کیفیت استفاده کنید. پارچه‌ی مناسب با رنگ و برش مناسب، می‌تواند به راحتی چند کیلو از وزن شما را کاهش دهد!

 

۵- به طرح لباس دقت کنید

خیلی از مردم طرفدار طرح‌های چاپی نیستد، اما اگر بدانید آن‌ها را چگونه بپوشید، می‌توانید به زیبایی هرچه بیشتر شما کمک کنند. چاپ‌ها به ایجاد خطای دید کمک می‌کنند. قانون کلی پوشیدن این گونه لباس‌ها این است که اجازه ندهید طرح‌ها شما را بپوشند! افراد کوتاه قد نباید از الگوها و چاپ‌های پهن استفاده کنند و بهتر است از طرح‌های کوچک‌تر استفاده کنند. افراد با جثه‌های بزرگتر باید از پوشیدن لباس‌های با طرح افقی پرهیز کنند، زیرا این لباس‌ها بر عرض بدن آن‌ها تأکید می‌کنند. این افراد بهتر است از طرح‌های آبشاری عمودی استفاده کنند تا لاغرتر به نظر برسند.

 

۶- از رنگ‌ها نترسید

وقتی صحبت از رنگ می‌شود، ناحیه‌ی خاکستری معنی ندارد. مردم به رنگ‌ها واکنش نشان می‌دهند و از هر رنگ، حالت و عکس‌العمل‌های خاصی برداشت می‌شود. پس تحقیق کنید که چه رنگی به شما احساس آنی خوش خلقی و افزایش اعتماد به نفس را می‌دهد. رنگ‌هایی که به شما می‌آیند را بشناسید و ببنید که چطور باید از آن‌ها استفاده کنید تا بهتر به نظر برسید. یک حقه‌ی جالب، استفاده از مشکی برای کنار اندام و رنگ‌های روشن برای جلب توجه به نواحی دلخواه است. به یاد داشته باشید که استفاده از رژ لب روشن، می‌تواند پوشش شما را به کلی تغییر دهد و اعتماد به نفس شما را چندین برابر کند.

 

۷- اگر همه‌ی رنگ‌ها ناامیدتان کردند، مشکی همیشه هست!

هیچ چیز خوشایندتر از ترکیب مجموعه‌ای از لباس‌های مشکی نیست و مشکی بهترین رنگ ‌برای افزایش اعتماد به نفس است. اگر به یک استایل خاص عادت کرده‌اید، کافی‌ است بر روی اندام و استایل خود تمرکز کنید و از سر تا پا مشکی بپوشید تا به ظاهر راحت و فوق‌العاده‌ای برسید. با ترکیب پارچه و بافت‌های شیک و متفاوت به این ترکیب مشکی عمق بدهید و یا از کفش‌های زنانه‌ی سفید یا رنگ بدن استفاده کنید تا به تمام رنگ‌های مشکی تازگی ببخشد و شما را به طور غیر منتظره‌ای شیک و زیبا کند.

 

۸- برای راحتی خود لباس بپوشید

اگر در لباسی که پوشیده‌اید راحت نباشید، به احتمال زیاد با پوشیدن آن اعتماد به نفس نیز نخواهید داشت. اولین چیز این است که مطمئن شوید مقدار مناسبی از بدنتان معلوم است. باز بودن زیاد لباس مجلسی، یکی از دلایل ناراحتی در آن است. راحت لباس پوشیدن می‌تواند به راحتی باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. اما این به معنی پوشیدن لباس‌های راحت نیست، بلکه به معنای راحتی شما در لباستان است. هر کسی سطح خاص خود از راحتی را دارد، پس کافی است آن‌چه در آن راحت هستید را پیدا کنید و همه چیز دیگر به خودی خود درست می‌شود!

 

۹- با یک مبنای خوب شروع کنید

مانند یک خانه، لباس‌های شما نیز نیازمند یک پایه و مبنای مناسب برای بنا شدن هستند. شما باید مجموعه‌ی کاملی از سینه‌ بند‌های مشکی و رنگ بدن، گن‌ها و زیرپوش‌های زنانه‌ اندازه‌ی خودتان داشته باشید. شاید فکر کنید این تفکر مادربزرگ‌ها است، اما لباس‌هایی که با لباس زیر مناسب پوشیده می‌شوند، مناسب‌تر به نظر می‌رسند. یک گن مناسب می‌تواند باعث فوق‌العاده به نظر رسیدن لباس شما شود و آن‌قدر زیبا و متناسب به نظر برسید که دلیلی برای کمبود اعتماد به نفس نداشته باشید!

 

۱۰- رفتار خود را درست کنید

در نهایت، مهم‌ترین چیز طرز تفکر و برخورد شما است. شما باید با اعتماد به نفس برخورد کنید تا واقعاً اعتماد به نفس داشته باشید و اگر این طور نیستید، ادای آن را دربیاورید. منظور این است که شما باید لباس‌ها را بپوشید و اجازه ندهید لباس‌ها شما را بپوشند! شما باید  کنترل ظاهرتان را در اختیار داشته باشید. نمایش اعتماد به نفس، عدم تناسب و ایراد‌های اندام شما را کمتر جلوه می‌دهد. به خودتان ایمان داشته باشید تا بقیه نیز همین کار را کنند، و مهم‌تر از همه این که خوش بگذرانید!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here