جدیدترین لباس های مجلسی زنانه 2017

سال جدید میلادی فرا رسیده است و مدل های جدید لباس نیز طراحی شده اند ، اگر شما به مد و به روز بودن علاقمند هستید و میخواهید در مهمانی ها متمایز باشید باید از به روزترین مدل های لباس مجلسی زنانه مطلع باشید تا با همکاری یک خیاط حرفه ای بهترین لباس را برای خود آماده کنید.

لباس مجلسی زنانه لباس مجلسی زنانه

رعایت برخی نکات در انتخاب لباس مجلسی زنانه

مهم ترین نکته در انتخاب لباس که شکل کلی بدن خود را در یک آینه تمام قد ببینید. به شکل و فرم هیکلتان و رنگ پوست و چهره خود دقت کنید . شکل اندام شما نیز مهم است ، که چه مدل پیراهنی با فرم خاص بدن شما متناسب است.

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانهافرادی که قد بلند ندارند چگونه لباس بپوشند ؟

اگر قد بلندی ندارید اما می‌خواهید لباسی بپوشید که شما را قد بلند نشان دهد ، بهتر است از لباس‌های دکلته و کمی بلند استفاده کنید تا از لحاظ قدی ،بلندتر جلوه کنید اما‌ یادتان باشد لباس تان بیش از حد نیز بلند نباشد زیرا‌یک ظاهر بد را به شما می‌بخشد .

لباس مجلسی زنانه لباس مجلسی زنانه

استفاده از رنگ مناسب

بعد از توجه به رنگ پوست و شکل اندام خود، می توانید رنگهایی را برای پیراهنتان انتخاب کنید که باعث توجه بیشتر به رنگ مو یا رنگ چشم شما شود.

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه لباس مجلسی زنانه

درنهایت فراموش نکنید که باید در پیراهن خود احساس راحتی کنید. هرگز خود را تحت فشار قرار ندهید تا به زحمت لباسی را بپوشید که فکر می کنید در آن مناسب دیده می شوید.

لباس مجلسی زنانه

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here