تازه ترین مدل های ست مردانه برای آقایان خوشتیپ

ست لباس مردانه – ست مردانه اسپرت – ست مردانه مجلسی – لباس ست مردانه

ست های خاص و جذاب لباس برای آقایان بسیار کلیدی و کاربردی محسوب میشود ، یک مرد خوشتیپ مردی است که از ست های مختلف لباس بهره ببرد و از آنها استفاده کند در اینجا جدیدترین مدل های ست مردانه را میبینید که میتوانید با استفاده از آنها ، استایل و تیپی جدید از خودتان بسازید.

ست لباس مردانهمدل های جدید ست لباس مردانه  ست لباس مردانهمدل های جدید ست لباس مردانه  ست لباس مردانهمدل های جدید ست لباس مردانه  ست لباس مردانهمدل های جدید ست لباس مردانه  ست لباس مردانه

لزوم استفاده از زیرپوش ضد تعریق برای آقایان

۱- جنس زیرپوش مهم هست

جنس زیرپوش بدلیل تماس مستقیم با پوست بدن، بالاترین اهمیت را دارد. لطافت ، نرمی و کیفیت زیرپوش می‌تواند در طول روز راحتی را به شما هدیه کند. تمام سطح زیرپوش ضد عرق از ۱۰۰ درصد پنبه  تولید شده به اضافه لایه‌های خارجی و داخلی قسمت محافظ. ویژگی مهم الیاف پنبه (نخی) در خنک بودن در تابستان و گرم بودن در زمستان است. بعلاوه اینکه الیاف طبیعی پنبه ضد حساسیت هستند و با حساس‌ترین پوست‌ها هم مهربان هستند.

 

۲- جذب عرق زیر بغل

مهم‌ترین مـزیـت زیرپوش ضد عرق، خاصیت جذب تعریق است. افراد براساس شرایط ژنتیکی و یا استرس دچار تعریق زیاد در زیر بغل می‌شوند و لباس آن‌ها در طول روز خیس می‌شود که علاوه بر ظـاهر بـدی که ایجاد میکند، اعتماد بـنـفس این افراد را هم کاهش می‌دهد. این مدل زیرپوش با جذب عرق در لایه میانی خود این مشکل را بطور کامل حل می‌کند. لایه محافظ،  آسودگی خاطر را برای شما ارمغان می‌آورد و به شما اجازه می‌دهد در طول روز آزادانه به فعالیت بپردازید.

۳- شکل مناسب یقه زیرپوش

یکی از اشتباهاتی که باعث می‌شود استایل آقایان به کلی خراب شود، دیده شدن یقه زیرپوش از زیر پیراهن است، به همین دلیل بسیاری از متخصصان مد و لباس استفاده از زیرپوش را توصیه نمی‌کنند. اما نکته جالب توجه در مورد زیرپوش ضد عرق این است که مدل یقه آن ( V  شکل عمیق ) بوده و باعث می‌شود یقه آن بطور کامل در زیر پیراهن پـنـهـان شود.

 

۴- اهمیت رنگ زیرپوش

از نظر بسیاری از ما زیرپوش فقط باید سفید باشد! اما نیاز زمانی حس می‌شود که تیشرت و یا پیراهن شما باید رنگ دیگری داشته باشد مخصوصا اگر تیره رنگ باشد که به راحتی زیر پولوشرت و پیراهن مردانه می‌توانید بپوشید، بدون اینکه نگران لک شدن زیربغل  پیراهن‌های خود باشید. لباس‌های شما  نــه دیـگر خیس می‌شود بعلاوه  بور و یا زرد نـیـز نمی‌شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here