جدیدترین مدل های لباس مجلسی بچه گانه دختر و راهکارهایی برای انتخاب لباس بچه

لباس بچه – لباس بچه گانه دختر – لباس بچه گانه مجلسی دخترانه – لباس بچه گانه دخترانه

لباس های کودکان و بچه ها بسیار به چشم می آید چرا که بچه های کوچک مورد توجه همه اطرافیان هستند ، اگر شما علاقمند هستید تا لباس بچه ای زیبا برای فرزند خود بگیرید بهتر است مدل های مختلف لباس بچه را ببینید و بعد تصمیم گیری کنید.

لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترانواع لباس بچه گانه دختر 96 لباس بچه گانه دخترمدل های جدید لباس بچه گانه لباس بچه گانه دخترمدل های جدید لباس بچه گانه لباس بچه گانه دخترمدل های جدید لباس بچه گانه لباس بچه گانه دختر

راهکارهایی برای انتخاب لباس بچه گانه

رنگ لباس کودک مهم است

در انتخاب لباس کودک دقت داشته باشید که رنگ‌های شاد و روشن را انتخاب کنید. اما بهتر است میان لباس‌های دخترانه و پسرانه کمی تفاوت رنگ را در نظر داشته باشید.

 

راهنمای انتخاب و خرید لباس کودک برای پدر و مادرها

راحتی کودک را در نظر بگیرید

راحتی کودک اولین مسئله مهمی است که باید به آن توجه کنید، به همین خاطر و رشد سریع کودک لازم است از خرید لباس‌های خیلی تنگ و چسبان خودداری کنید. لباسی بخرید که یقه، مچ پا، پاچه شلوار و سرآستین راحت و گشادی داشته باشد تا در هنگام به تن کردن، کودک اذیت نشود. این نکته برای جریان خون راحت در بدن کودک بسیار ضروری است. همچنین لباسی با پارچه‌های منعطف و لطیف خریداری کنید و از خرید لباس‌های خشک و غیرکشسان خودداری کنید.

 

به برچسب روی لباس توجه کنید

قبل از خرید و انتخاب لباس کودک، برچسب‌ روی لباس را به دقت بررسی کنید، و تلاش کنید لباسی انتخاب کنید که درصد الیاف طبیعی به کار رفته در پارچه آن بالا باشد. بهترین گزینه برای انتخاب لباس کودک، پارچه‌های پنبه‌ای هستند فقط باید توجه داشت که این نوع لباس‌ها بعد از شست و شو کمی آب می‌رود. بنابراین پارچه های پنبه‌ای که درصدی پلی‌استر در ترکیب آن وجود دارد استفاده کنید تا دوام و ظاهر بهتری داشته باشد.

 

جدا از مدلی که برای لباس کودتان در نظر دارید، فراموش نکنید که مهم‌ترین نکته در مورد لباس بچه‌گانه، جنس مرغوب ‌آن است. لباس کودک شما باید حتما ضد حساسیت باشد. لباس هایی که از پاچه هایی که پلی استر و پلاستیک دارند تهیه شده‌اند، ممکن است ایجاد حساسیت کنند.

خوش دوخت بودن لباس

در هنگام خرید لباس به درزهای داخلی لباس توجه کنید تا کاملا بدون برجستگی باشد. تمام درزهای کنار زیپ و سرآستین و… را چک کنید. برای اطمینان بیشتر لباس را برگردانید و با کشیدن دست روی لباس از راحتی آن مطمئن شوید.

 

اجزا لباس را محکم کنید

عادتی که شامل اکثر کودکان می‌شود، و مادران را بسیار نگران می‌کند، خوردن هر چیز کوچکی در اطراف آن‌ها، است. به همین دلیل هر جزء کوچک و تزیینی بر روی لباس کودک خود را شامل دکمه، مروارید، سنگ‌دوزی‌ها و قطعات تکه دوزی شده روی لباس را دوباره بدوزید و از محکم بودن آن مطمئن شوید. لباس های کودکان زیر ۴ سال بهتر است زیپ و یا دکمه‌هایی داشته باشند که خود کودک بتواند آن‌ها را باز و بسته کند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here