به روزترین مدل های مو بچه گانه برای فصول پاییز و زمستان + راههای برطرف کردن شوره سر

مدل مو بچه گانه مجلسی – مدل مو بچه گانه پسر – مدل مو کوتاه بچه گانه دخترانه – مدل مو بچه گانه برای عروسی

انتخاب یک مدل مو مناسب با صورت کودکان بسیار مهم است ، مدل مو و روش کوتاه کردن موهای کودکان نشان از اهمیت والدین به فرزندانشان دارد ، مدل های تازه و به روز مدل مو بچه گانه را در ادامه مشاهده میکنید.

مدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسی – مدل مو بچه گانه پسر – مدل مو کوتاه بچه گانه دخترانه – مدل مو بچه گانه برای عروسی مدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسیمدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسی – مدل مو بچه گانه پسر

 

11 مدل مو بچگانه دخترانه

مدل مو بچه گانه برای عروسی مدل مو بچه گانه برای عروسی مدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسی – مدل مو بچه گانه پسر – مدل مو کوتاه بچه گانه دخترانه – مدل مو بچه گانه برای عروسی مدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسیمدل مو بچه گانه برای عروسیمدل مو بچه گانه مجلسی – مدل مو بچه گانه پسر – مدل مو کوتاه بچه گانه دخترانه – مدل مو بچه گانه برای عروسی مدل مو بچه گانه برای عروسی

روش های جلوگیری از شوره مو

 

۱- از دکترتان درمورد استروید ها بپرسید

اگر برای درمان به متخصص پوست مراجعه کرده اید شاید برای شما استروید یا شامپوی استرویدی تجویز کند. استروید التهاب زیر پوست را کاهش می دهد و برای کسانی که شوره سر به همراه خارش دارند را درمان می کند.

۲- روشی برای ضد قارچ بودن وجود دارد

داروهای ضدقارچ نیز به شکل استروید ها عمل می کنند و ضد التهاب هستند. پس اگر شوره سر شما به همراه خارش است استفاده از آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم. شاید نوع اعمال کردن آن روی سرتان توسط متخصص پوست تفاوت داشته باشد ولی استفاده از آن حتما پیشنهاد می شود.

 

۳- روغن های مختلف را امتحان کنید

روغن ها به دلیل اینکه پوست شما را چرب می کنند برای از بین بردن شوره ها و پوسته های سر بسیار مفید هستند. روغن درخت چای علاوه بر چرب کردن پوست خاصیت ضد التهاب نیز برای سر شما دارد و بسیار مفید است.

۴- از شربت سیب استفاده کنید 

این ماده شامل سطح بسیار بالایی از اسید است که موجب کاهش خارش و خشکی پوست سر می شود و پوسته شدن پوست سر شما را تا میزان خوبی کاهش می دهد. شربت سیب را به اندازه ی خودش با آب ترکیب کرده و آن را مانند شامپو روی پوست سر بمالید. قبل از شستشو بگذارید چند دقیقه روی سر شما بماند.

۵- می توانید از جوش شیرین (مخصوص پخت و پز) استفاده کنید

جوش شیرین توانایی کنترل خشکی پوست سر را داراست و حتی روغن و چربی اضافه ی پوست سر نیز از بین می برد. بعلاوه اینکه می تواند خارش و سوزش پوست سر شما را تسکین دهد.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here