تازه ترین مدل های رنگ مو ترکیبی نقره ای + روش روشن کردن مو بدون دکلره

رنگ مو ترکیبی – رنگ مو بدون دکلره – ترکیب رنگ مو بدون دکلره – رنگ مو سال – رنگ مو نقره ای

رنگ مو ترکیبی یکی از رنگ موهای مورد علاقه خانم ها هست که جذابیت خاصی به صورت هر خانمی میبخشد، رنگ مو ترکیبی با استفاده از رنگ های زیبا باعث خاص تر شدن یک خانم میشود ، در اینجا مدل های مختلف رنگ مو ترکیبی با استفاده از رنگ مو نقره ای و سایر رنگ ها مثل دودی – بلوند و… را میبینید.

 

رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی  رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی

10 مدل رنگ مو ترکیبی آبی روشن

رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی رنگ مو ترکیبیانواع مدل های به روز رنگ مو ترکیبی

روش های مهم در نگهداری از موهای رنگ شده

رنگ مو ترکیبیرنگ مو نقره ای ترکیبی رنگ مو ترکیبیرنگ مو نقره ای ترکیبی رنگ مو ترکیبیرنگ مو نقره ای ترکیبی رنگ مو ترکیبی

 روش روشن کردن مو بدون دکلره

در فصل تابستان، خانم‌ها بیشتر تمایل دارند موهای‌ روشنی داشته باشند. البته روشن کردن مو در آرایشگاه همراه دکلره و نزد آرایشگر ماهر راحت‌ترین راه است. اما برخی ترجیح می‌دهند موهای خود را بدون دکلره و در منزل رنگ کنند، به همین دلیل در این مقاله روش‌ صحیح روشن کردن مو، بدون دکلره به شما خواهیم آموخت.

اگر مهارت لازم وجود داشته باشد هر کسی می‌تواند بدون پودر دکلره و با استفاده از اکسیدان مناسب، رنگ موی تیره خود را به اندازه ۳  درجه روشن‌تر کند. در انجام این کار، انتخاب رنگ مو و اکسیدان مناسب بسیار مهم است. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند.

انواع اکسیدان

امروزه انواع مختلفی از اکسیدان با شماره‌ و درصد مختلف در بازار وجود دارد. اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد در بازار موجود است که با توجه به رنگ مورد نظرتان یکی از این اکسیدان‌ها که مناسب است را باید انتخاب کنید.

انتخاب اکسیدان

هرچه مو ضخیم‌تر و تیره‌تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالاتری استفاده شود. از اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد برای تنها یک درجه روشن‌تر کردن مو استفاده کنید.   خانم‌هایی با موهای نازک و رنگ‌ نشده در صورتی که بخواهند موی خود را ۳ درجه روشن کند می‌توانند از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد استفاده کنند. ترکیب این اکسیدان با رنگ موی دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند. همچنین اگر نیاز دارید موهای خود را ۴ تا ۵ درجه روشن‌تر کنید، باید از اکسیدان شماره ۳ یا ۱۲ درصد کمک بگیرید. انتخاب رنگ یا اکسیدان مناسب، هر کدام به تنهایی موثر نخواهد بود و لازم است ترکیب درستی از هر دو انتخاب شود. همچنین برای روشن کردن مو به اندازه ۶ درجه از رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند می‌توانید استفاده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here