تازه ترین مدل های لباس مجلسی برند Wallis

لباس مجلسی بلند – لباس مجلسی 2017 – لباس میدی شیک – لباس میدی مجلسی – لباس مجلسی دخترانه 

لباس های مجلسی با طراحی و مدل های خاص خود میتوانند باعث زیبایی و خوش تیپی چند برابر هر شخصی بشوند. در اینجا بهترین مدل های لباس مجلسی برند Wallis جمع آوری شده است.

لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96  لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96 لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96 لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96 لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96 لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی دخترانه 96 لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی بلند لباس مجلسی دخترانهانواع لباس مجلسی بلند لباس مجلسی دخترانه

روش هایی برای پوشیدن دامن مجلسی زنانه 

۱- حرفه‌ای عمل کنید

  • دامن مشکی مجلسی را در مهمانی‌های رسمی بپوشید و آن را با کیف و کفش مات ست کنید.  یک بلوز آستین بلند انتخاب کنید. بلوزهای دکمه‌دار و یقه‌دار را برای رسمی بودن انتخاب کنید، بیشتر به سراغ رنگ‌هایی مثل سفید و خاکستری روشن بروید. اگر کمر دامن به اندازه کافی بلند است بلوزتان را در دامن مشکی مجلسی قرار دهید.
  • کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید. از پوشیدن کفش‌هایی با پاشنه بسیار بلند خودداری کنید و سعی کنید به صندل‌های جلو باز به جای کفش‌های جلو بسته استفاده کنید.
  • جوراب شلواری بپوشید.
  • از زیورآلات به حداقل مقدار ممکن استفاده کنید. از یک یا دو قطعه استفاده کنید. یک جفت گوشواره زیبا و یا یک گردنبند ساده جذابیت خاصی را به شما می‌بخشد.

۲- دوستانه لباس بپوشید

  • یک تاپ یا تی شرت بپوشید.  یک تاپ تک رنگ و یا با یک طرح روی آن را انتخاب کنید. تی شرت‌های طرح‌دار هم می‌توانند خوب باشند، اما در انتخاب آنها دقت کنید. و از انتخاب تی شرت‌های گشاد خودداری کنید.
  • کفش‌های تخت و بدون پاشنه بپوشید. یک کفش مشکی و یار هر رنگی که با بلوز شما ست می‌شود بپوشید.
  • از استفاده از زیورآلات مروارید دار و یا الماس دار خودداری کنید، در عوض از زیورآلات روشن و ساده تری استفاده کنید. یک گردنبند تیره بلند، دستبند زیبا و گوشواره‌های بزرگ انتخاب‌های خوبی هستند.
  • سعی کنید پاهایاتان برهنه باشد. جوراب شلواری‌های رنگ پا بشوید تا حد امکان از پوشیدن جوراب شلواری‌های نایلونی خودداری کنید.
  • از کیف دستی استفاده کنید. اگر در انتخاب بین تعداد زیادی کیف مانده‌اید، پس به سراغ کیف بزرگ رو دوشی بروید.

۳- بهترین لباس‌های خود را بپوشید

برای مهمانی شبانه از دامن مشکی مجلسی استفاده کنید و آن را قطعه‌های نقره ای یا طلایی ست کنید. با توجه به موقعیت مکانی خود لباس بپوشید. برای مهمانی دوستانه تاپ تیره‌تر و کفش پاشنه بلندتری را انتخاب کنید، اما اگر برای شام دعوت شده‌اید کمی محافظه کارانه‌تر عمل کنید.
۱- تاپ براق نقره ای یا طلایی بپوشید. یک تاپ ساتنی، ابریشمی و یا تاپ پولک دار بپوشید.
۲- کفش پاشنه دار جلوباز متناسب با رنگ بلوز خود بپوشید.
۳- از زیورآلات بیشتر استفاده کنید. به گوشواره آویز بزرگ، دستبند، النگو و گردنبند بلند فکر کنید. با انتخاب جواهرات رنگی به لباستان رنگ دهید و  با استفاده از قطعه ای  نقره یا طلا  و سنگ روشن به آن  زرق و برق دهید.
از جوراب شلواری رنگ پا استفاده کنید و یا اصلا جوراب شلواری نپوشید.
از کیف براق استفاده کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می آید انتخاب کنید. و یا اگر از زیورآلات رنگی استفاده می‌کنید، می‌توانید از یک کیف رنگ روشن که به زیورآلات شما هماهنگی دارد استفاده کنید.

۴- از لباس کوتاه مشکی استفاده کنید

یک تاپ زیبا انتخاب کنید. بلوزهای بدون آستین بهترین انتخاب برای ست کردن با لباس کوتاه مشکی هستند، اما ممکن است گاهی لباس‌های آستین دار هم مناسب باشند. به دنبال تاپی از جنس دامن‌تان باشید. کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید، از زیورآلات زیبا استفاده کنید، الماس و مروارید برای موقعیت‌های رسمی انتخاب عالی هستند، اما گاهی استفاده از زیورآلات رنگی نیز میتواند مناسب باشد.
جوراب شلواری مشکی، رنگ پا و یا توری بپوشید. اگر سرد است، از یک شال استفاده کنید. از شال به جنس حریر استفاده کنید و به دنبال رنگ‌های طبیعی مثل مشکی، سفید، نقره‌ای و طلایی باشید. یک کیف زیبا انتخاب کنید. یک کیف مشکی و یا هر رنگی که به ست شما می‌آید انتخاب کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here